Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-23

Vyro elgesį su moterimi lemia ir pirštų ilgis

  
Vyro elgesį su moterimi lemia ir pirštų ilgis Skirtumas tarp vyro rankos pirštų atskleidžia jo charakterį bendraujant su moterimis.
Hormonų poveikis dar negimusiam kūdikiui gali lemti ir suaugusio žmogaus elgesį.

Daugumos vyrų smilius yra trumpesnis nei bevardis pirštas – moterims šis skirtumas ne toks ryškus.

Anksčiau moksliniais tyrimais buvo įrodyta, kad pagal smiliaus ir bevardžio pirštų ilgių santykį galima spręsti apie tai, kaip smarkiai vyriškieji hormonai – ir ypač testosteronas – veiks vaisių motinos įsčiose. Kuo šis santykis mažesnis, tuo daugiau vyriškųjų hormonų gauna vaisius.
Naujausių tyrimų rezultatai rodo, kad vyrai, kurių smiliaus ir bevardžio piršto ilgių santykis mažesnis, bendraudami su moterimis būna triskart mažiau irzlesni. Taip pat jie triskart dažniau su dailiosios lyties atstovėmis elgiasi padoriai ir maloniai, palyginti su vyrais, kurių atitinkamų pirštų ilgio skirtumas didesnis.
 
Manoma, jog hormonų poveikis dar negimusiam kūdikiui gali lemti ir suaugusio žmogaus elgesį. Tiesa, kol kas patvirtinti tokių išvadų mokslininkams nepavyko, jie pasiryžę tęsti tyrimus.
 
 
  

Žymos: Santykiai, Mokslas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžo vyrukas iš Afrikos. Susitinka draugą, o tas ir klausia:
– Na, kaip džiunglės?
– Oi, buvo toks nuotykis! Einu per džiungles, tik žiūriu, gorila iššoka iš krūmų. Ėmiau bėgti, o ta vejasi. Įlipau į pirmą pasitaikiusią palmę, gorila bandė irgi lipti, bet nuslydo.
Draugelis klausia:
– O tu neišsigandai? Aš tai iš baimės būčiau į kelnes pridėjęs!
– O kaip tu manai, kodėl ji nuslydo?