Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-04-18

6 taisyklės, kurių laikydamiesi galite sulieknėti be dietos

  
6 taisyklės, kurių laikydamiesi galite sulieknėti be dietos
© www.mediakatalogas.lt

Niekaip negalite prisiversti laikytis dietos ar užsirašyti į sporto klubą? Mes turime jums džiugią naujieną: numesti svorio įmanoma ir be varginančių dietų bei treniruočių. Šios gudrybės padės jums palengvėti be didelių pastangų.

1. Vieno šaukšto taisyklė
Visada palikite savo lėkštėje maždaug vieną šaukštą nesuvalgyto maisto. Taip jūs sugebėsite kasdien suvartoti apie 100 kcal mažiau.
 
2. Pakeiskite saldumynus mėsa
 
Neturite valios atsisakyti bandelių ir šokoladukų ar ramiai praeiti pro saldumynų parduotuvę? Matyt, jūsų smegenims trūksta gliukozės! Kad atsikratytumėte įkyraus noro suvalgyti saldainį, padidinkite savo racione mėsos, žuvies ar varškės kiekį.
 
3. Atsisakykite alkoholio
100 g sauso vyno turi apie 70 kcal, o pilna taurė šio iš pirmo žvilgsnio nekalto gėrimo – 170 kcal. Jei atsisakysite visų alkoholinių gėrimų, bendras jūsų suvartojamų produktų kaloringumas gerokai sumažės ir galėsite suliesėti kaip nuo dietos.
 
4. Nesinaudokite liftu
 
Užlipę į dešimtą aukštą išeikvosite tiek pat kalorijų, kiek per aerobikos treniruotę sporto salėje. Be to, lipimas laiptais – puikiausias būdas sustangrinti sėdmenų raumenis ir kovoti su celiulitu.
 
5. Daugiau judėkite
 
Kas valandą pakilkite nuo kompiuterio ir pasivaikščiokite įstaigos koridoriais bent 10 minučių. Vaikštant organizmas sudegina trigubai daugiau kalorijų, nei dirbant prie kompiuterio.
 
6. Užsimanėte valgyti – išgerkite vandens
 
Troškulį labai lengva supainioti su alkiu. Jeigu norite sumažinti savo suvartojamo maisto kaloringumą, įpraskite kiekvieną kartą pajutę alkį atsigerti vandens. Valgykite tik tada, kai pajusite, kad nuo vandens apetitas nesumažėja.
 
  

Žymos: Sveikata, Lieknėjimas, Mityba, kaip sulieknėti

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sūnus prieina prie tėčio, kuris stovi visiškai girtas, abiem rankom atsirėmęs į sieną, ir prašo:
– Tėveli, tėveli, sutaisyk man dviratį.
Tėvas atsisuka ir sako:
– Taip, tuoj aš viską mesiu ir taisysiu tavo dviratį.