Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Edita Lankauskienė   |   2015-02-14

Ar atitinkate vyriško grožio šabloną?

  
Ar atitinkate vyriško grožio šabloną?

Na, sakykite, kuris gi vyras nenorėtų įsivertinti, ar atitinka Holivude galiojantį ekraninio grožio standartą? Pamėginkite, tam nereikės daug laiko.

Tenykščiai vyriško grožio šablonai remiasi jau antikos graikų žinota formule – idealus vyro kūnas turėjo būti aštuoni jo galvos dydžių ploto. Ūgis – pageidautina 180–195 centimetrai. Kelnių juosmens apimtis turi būti dviem dydžiais mažesnė nei švarko dydis. Suimkite pirštais odą ant savo strėnų ir išmatuokite liniuote tarp pirštų laikomą riebalų kalnelį – jis turi būti mažesnis nei 3 centimetrai. Jūsų dubens apimtis turi būti mažesnė už krūtinės apimtį mažiausiai 15 centimetrų.
 
Jūsų veidas yra greičiau pailgais nei apvalus. Laikant galvą tiesiai, ant Jūsų sprando nesusimeta rumbas. Savo fotografiją (iš priekio) fotošopu perskelkite per pusę ir sudarykite naują portretą iš dviejų dešiniųjų arba kairiųjų pusių – gautas veidas turėtų būti panašus į Jūsų. Veido oda, žinoma, yra švari ir be spuogų. Atstumas nuo plaukų iki tarpuakio turi būti lygus atstumui nuo tarpuakio iki viršutinės lūpos.
 
Jūsų smakro plotis yra ne trumpesnis nei penki centimetrai. Laikydamas galvą tiesiai, pridėkite pieštuką prie apatinės lūpos ir smakro apačios – pieštukas turi būti griežtai statmenas grindimis. Pažvelkite į veidrodį laikydamas galvą tiesiai – Jūsų šnervių beveik nematyti. Atstumas tarp Jūsų akių turi būti lygus vienos akies ilgiui.
 
 
Plaukai tankiai ir tolygiai dengia viršugalvį. Plaukai, augantys ant Jūsų sprando, neturi siekti nugaros plaukų. Jūsų dantys yra balti – nepriklausomai nuo to, nuosavi jie ar įstatyti. Jūsų vidurinysis (didysis) pirštas turi būti ilgesnis už Jūsų delną. Nagų forma turi priminti ovalą, o ne kvadratą.
 
Na, ir kaip? Tikimės, įsivertinimo rezultatais likote patenkinti. Bet jei ir nelabai, nusiminti neverta. Mat ir aktoriai, netgi garsūs, toli gražu ne visi atitinka šį šabloną. Tačiau čia jau prasideda tipažo klausimas. Jūs galite būti nuplikęs žemaūgis storulis kaip Danny De Vito ar turėti „kiškio lūpą“ kaip Joaquinnas Phoenixas (o jiems gyvenime sekasi!), ir žinoti, kad nebūtina būti gražiam, bet būtina būti žavingam.
Mat grožiui dar galima atsispirti, tačiau žavesiui – niekada.
 
 
  

Žymos: Grožis, Vyrams

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras ir žmona aiškinasi santykius:


– Aš tavimi rūpinausi! Kai tau buvo bloga, išviriau tau sriubos!


–O tu nieko nesumaišei? Taigi tu man pirma sriubos išvirei, o paskui man pasidarė bloga!