Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-01-01

Kaip po švenčių įveikti pagirias?

  
Kaip po švenčių įveikti pagirias? Nepamirškite gurkšnoti vandens, prieš miegą nebevartokite alkoholio, o ryte pavalgykite kiaušinių.

Šventės baigėsi, o liko tik didelės pagirios? Atšventus Naujuosius metus skrandžio negalavimai ir pagirios tampa daugelį kamuojančia problema. Pateikiame patarimus, kaip linksmai atšvęsti ir kitą dieną išvengti nemalonaus jausmo.

Pykinimas, vėmimas, nerimas, troškulys – simptomai, kuriuos pradedame jausti praėjus 8-16 valandų po alkoholio vartojimo. Juos sukelia ne iki galo organizme išskaidytos alkoholio medžiagos.
Nubudus ryte ir pasijutus blogai siūloma pusryčiams pavalgyti kiaušinių. Juose esama medžiagų, kurios padeda organizmui įveikti pagirių simptomus. Ryte kamuojantis troškulys tampa dar viena problema, tačiau dehidratacijos taip pat galima išvengti. Dar švenčiant po kiekvienos stiklinės alkoholio turite išgerti stiklinę vandens. Taip organizme kaupsis vanduo, o troškulys vėliau nebekankins.
 
Turbūt pastebėjote, kad po didelio vakarėlio ilgai miegate, tačiau atsibudę nesijaučiate geriau. Taip atsitinka dėl papildomų taurelių prieš miegą, kurios sutrikdo žmogaus nervinių impulsų perdavimą. Ekspertai patarė pusantros valandos iki miego nebevartoti alkoholio.
 
Galiausiai verta nepamiršti ir populiaraus patarimo – nevartoti alkoholio, jei esate nepavalgęs. Prieš vakarėlį sočiai užkąskite, kad organizmas sėkmingiau susidorotų su alkoholinėmis medžiagomis.
 
 
  

Žymos: Pagirios

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išeidama į darbą žmona vyrui palieka raštelį: „Paimk iš darželio sūnų. Jis pats tave pažins.“