Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-09-06

Kokias moteris myli vyrai?

  
Kokias moteris myli vyrai?

Kai aptarinėjame porų tarpusavio santykius, dažniausiai neišvengiamai nukrypstame į girdėtus ir labiausiai paplitusius vertinimus, kitaip tariant, ir patys vadovaujamės, nuo seno gyvuojančiais mitais. Kiek juose tiesos?

Vyrai myli kvailas moteris
Paprastai šiam mitui pagrįsti naudojamas Merilin Monroe sukurto personažo – mielos, bet esą nelabai aukšto intelekto damos – tipažas. Bet čia reikėtų nepamiršti, kad jos personažų patraukliausi bruožai – nuoširdumas ir geras, linksmas būdas. Būtent tuo, o visai ne kvailumu, ji lyg magnetas ir traukė vyrus ir visus be išimties žavėjo.
Graži kvailelė arba protinga, bet... pabaisa
Apie gražias ir protingas, kaip ir apie negražias ir kvailas, niekas nekalba. Paprastai šis teiginys vartojamas išreikšti savo gynybinei pozicijai: vyras išėjo pas kvailelę, kuri panaši į Moniką Beluchi, nes pats kvailys, o štai aš apsigyniau daktaro disertaciją ir būsiu laiminga. Beje, joks tyrimas neparodė tiesioginio ryšio tarp išvaizdos ir intelekto. Išvaizda būti didelių pastangų , o daktaro disertacija – palankiai susiklosčiusių aplinkybių pasekmė.

Vyrai bijo protingų moterų
Turima omenyje, kad protingą moterį jie vertina kaip lygiavertį varžovą ir jaučia baimę būti nugalėti. Mitas, kad žmona negali būti protingesnė už vyrą, atsirado ieškant pasiteisinimo dėl vienatvės. Noras varžytis, lenktyniauti su vyru sietinas ne su dideliu intelektu, bet su vidiniais moters konfliktais.
 
 
  

Žymos: Moterys, Patarimai vyrams

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras grįžta iš darbo pavargęs namo... Nueina į virtuvę, o ant stalo raštelis: „Brangusis, išėjau pas draugę, vakarienei žuvis, meškerė spintoje…“