Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   gubinas.lt   |   2016-04-11

Ligos pagal gimimo dieną

  
Ligos pagal gimimo dieną
© google.com
Gimimo dienos skaičius skaičiuojamas nepriklausomai nuo mėnesio.

Gimimo diena gali nurodyti tendenciją kokios ligos pas žmogų gali pasireikšti. Jeigu gimimo diena dviženklė, tai tiesiog ją sudedame ir išvedame vieną skaičių. Pavyzdžiui žmogus gimė 31 d., tai 3+1 lygu 4. Gimimo dienos skaičius nurodo žmogaus charakterį, būdą, užduotis, profesiją, polinkius ir galimas problemas, bei ligas.

Gimimo dienos skaičius skaičiuojamas nepriklausomai nuo mėnesio kurį žmogus gimė. Svarbiausią vaidmenį čia vaidina diena. Taigi apžvelgsiu su kokiomis ligomis gali susidurti žmogus gimęs atitinkamą dieną.
1 ( 1, 10, 19, 28)-jiems būdingos ligos susijusios su kraujo spaudimu ypač antroje gyvenimo pusėje, problemos su akimis. Šie žmonės įprastai greitai pasveiksta ir gyvena ilgai.
 
2 ( 2, 11, 20, 29)- jiems būdingos skrandžio problemos, pavojingi peršalimai, rekomenduojama saugotis virusinių ligų ir saugoti kaklą, galimi psichiniai susirgimai.
 
3 (3, 12, 21, 30)-jiems būdingos problemos su nervine sistema ir odos ligos. Jiems rekomenduojami masažai ir pasivaikščiojimai gryname ore.
 
4 ( 4,13,22,31 )- jiems įprastai sudėtinga nustatyti tikrą diagnozę. Galima depresija, psichinės ligos, galvos skausmai, nugaros skausmai, inkstų problemos ir kitos ligos susijusios širdimi ir krūtine.
 
5 ( 5, 14, 23) – jiems galimos ligos su nervine sistema, nerimu, traukuliais, paralyžiumi.
 
6 ( 6, 15, 24) -jiems būdingos ligos susijusios su ausimis, gerkle, kepenimis, plaučiais, reproduktyvine sistema. Vyresniame amžiuje būdingos problemos su širdimi.
7 ( 7,16,25)- jie jautrūs infekcijoms, virškinimo sutrikimams. Galimas vidurių užkietėjimas ir kitos problemos susijusios su pilvo, lytinių organų ligomis, podagra, bendras silpnumas ir problemos susijusios su krauju.
 
8 ( 8, 17, 26) -jiems galimos odos ligos, galvos skausmai, problemos su kraujo spaudimu, astma, vidurių užkietėjimas.
 
9 (gim. d.: 9, 18, 27) -jiems būdingos odos ligos, spuogai, karščiavimas, skrandžio problemos, kaulų lūžiai, dantų problemos, krūtinės skausmas, kraujo apytakos problemos. Silpnos kepenys, plaučiai, ausys ir nosis.
 
  

Žymos: Gimtadienis, Ligos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Jeigu aš užtruksiu komandiruotėje ir nespėsiu grįžti iki Naujųjų Metų, aš tau pasiųsiu sveikinimo telegramą.
– Gali ir nesiųsti. Aš ją jau skaičiau, ji guli tavo švarko kišenėje...