Renginiai
-
Festivalis „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone
2018-07-07 -
Kokiais apatiniais dabinosi tarpukario damos?
2018-05-07 -
X Faktoriaus nugalėtoja Iglė Londone
2018-05-05 -
Vakaras su liaudies medicinos gydytoja
2018-05-01 Poezijos Pavasaris 2018
2018-05-17 iki 2018-05-20Sąmoningas Žmogus
2018-04-28
Skaitomiausi





Citata
Jeigu šiems pasiūlymams būtų pritarta, jie įsigaliotų dar šiais metais ir minėtų daiktų prekyba būtų uždrausta
Valdžios planuose – uždrausti ir ausų krapštukus
Orai









Ji ir Jis
Tiesa.com | Gražina Gum | 2016-01-07
Sėklų daiginimas ir ypatumai

Daigai turi labai daug vitaminų, mikroelementų ir kitų biologiškai aktyvių junginių bei užpildyti elektromagnetine energija, taip reikalinga žmogui.
Daiginimo ir brinkimo metu visų augalų sėklose daugėja mūsų organizmui reikalingų medžiagų, tokių kaip geležis, kalcis, fosforas, magnis ir kt. Visos šios naudingos medžiagos gerina žarnyno veiklą, medžiagų apykaitą, stiprina imunitetą ir jaunina visą organizmą. Skirtingų augalų sėklos pasižymi ir skirtingomis savybėmis.
Pavyzdžiui, daiginti grikiai puikiai tinka norintiems sulieknėti. Jie turi geležies, kalcio, kalio, fosforo, jodo, cinko, fluoro, molibdeno, kobalto, B grupės vitaminų, folio rūgšties. Teigiamai veikia cholesterolio kiekį kraujyje.
Vienas iš tinkamiausių šiuo metų laikotarpiu (žiemą) – liucernos daigai. Mėlynžiedė liucerna – nuo seno žinomas gyvybingumo šaltinis. Šis augalas unikalus tuo, kad jame esančios medžiagos saugo organizmą nuo toksinų, palaiko širdies ir kepenų veiklą, gerina virškinimą ir apetitą, didina organizmo atsparumą.
O štai saulėgrąžų želmenyse gausu chlorofilo, natūralių vitaminų, lengvai įsisavinamų mikroelementų, fermentų. Šiose sėklose yra daug vitamino D, kuris stiprina nervų sistemą, padeda išlaikyti gerą regėjimą ir gerina odos būklę.
Daugiau informacijos apie daiginimą rasite nuspaudę čia.
Komentarai







