Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sergejus Stonkus   |   2017-04-15

10 tatuiruočių, kurias dievina moterys

  
10 tatuiruočių, kurias dievina moterys Kai kurios tatuituotės moterims – tarsi galimybė žvilgtelėti į jūsų sielos kertelę
Svarbu, kad piešinys sudomintų, keltų klausimų ir taptų tema pokalbiui.

Tatuiruoti vyrai traukte traukia moteris – tai faktas. Tačiau jis nereiškia, kad turėtumėte it akis išdegę lėkti į artimiausią saloną ir nusipiešti ant bicepso spygliuotos vielos apyrankę arba, neduok Dieve, drambliuką patys žinote kur. Dailiosios lyties atstovių skonis nėra toks banalus.

Priešingai: kad tatuiruotė jas pakerėtų, piešinys turi atskleisti ypatinga istorija ar bent sentimentalų prisiminimą.
Ketvirtinės arba pusinės „rankovės“
 
Verslininkas, penkias dienas per savaitę tokią tatuiruotę dangstantis marškiniais ir kostiumo švarku arba leidžiantis jai kartkartėmis slystelėti iš po sąsagomis papuoštų rankogalių, visada bus tikras damų magnetas – net nereikės stengtis. Tai suteikia bet kokio amžiaus vyrui blogo berniuko, bet dar ne beviltiško chuligano žavesio.
 
Mielos tatuiruotės, kurias truputį gėda rodyti
 
Niekas nesako, kad užrašas „Myliu mamą“ ant krūtinės, Mikė Pūkuotukas ant pilvo ar rožė ant minkštos vietos nėra pateisinami dalykai. Bet jeigu jau esate pasidarę panašią tatuiruotę (net ir rimčiausiems iš mūsų pasitaiko užtemimo akimirkų), sugalvokite gerą istoriją papasakoti arba turėkite sveiką humoro jausmą iš jos pasijuokti. Nes moterims tokie dalykai atrodo nepaprastai mieli.
Paslaptingos tatuiruotės
 
Moterims jos – tarsi galimybė žvilgtelėti į jūsų sielos kertelę, kurios niekas daugiau nemato. Ir damos tą labai vertina.
 
Kokia tai galėtų būti tatuiruotė? Žodžiai iš mėgstamos dainos ant jūsų šono, kuriuos paslėptų nuleista ranka, arba jums svarbi data ant peties. Svarbu, kad piešinys sudomintų, keltų klausimų ir taptų tema intymesniam pokalbiui.
 
Gyvūnų tatuiruotės
 
Ne, Mikė Pūkuotukas vis dar nėra variantas. Tikros meškos atvaizdas veikiausiai irgi tiks ne kiekvienam. Verčiau pagalvokite apie stilizuotą dramblio ar kokio paukščio piešinį. Jeigu jis turės kokią nors ypatingą reikšmę (na, žinote, Feniksas, pakilęs iš pelenų, ir panašiai), dar geriau.
 
Gėlių tatuiruotės
 
Vyras, kuris jaučiasi vyriškas ir pasitikintis savimi, kad demonstruotų visam pasauliui žiedų pynes – spalvotas ar ne, nesvarbu, – moterų akyse yra retas lobis, kurį reikia čiupti ir nepaleisti. Joms tokios tatuiruotės – tarsi kokybės ženklas. Nes nėra seksualesnio dalyko už vyrą, kuris visomis prasmėmis patogiai jaučiasi savo odoje, sako jos.
Tatuiruotės su humoru
 
Išsitatuiruoti ant piršto ūsus, kad retkarčiais pasirėmus ranka tie atsirastu ten, kur ūsams ir priklauso būti, – po nosimi, – jau kiek pasenęs triukas. Tačiau vis dar puikus pavyzdys aiškinant, kaip atrodo tokios tatuiruotės „su mintimi“.
 
Vėlgi, prisiminus straipsnio pradžioje minėta drambliuką, būtina įspėti: lėkštos tatuiruotės su seksualine potekste nėra humoras – tai tiesiog šlykštu.
Dvasingos tatuiruotės
 
Ne visas moteris jos „veža“, bet jeigu tokią pažįstate ir norite užkariauti jos širdį, išsitatuiruokite piešinį, atspindėsiantį jūsų dvasingumą. Pasirinkti nebus lengva dėl variantų gausos (nuo angelo sparnų iki indėniškos sapnų gaudyklės). Galima patarti tik viena: išlikite subtilūs. Jei norite įamžinti savo tikėjimą, nebūtina tatuiruotis kryžiaus ant krūtinės – užteks ir nedidelės žuvelės.
Moksliukiškos tatuiruotės
 
Išmanote ką nors, kas ne kitų žmonių smegenims? Turite mėgstamą cheminę ar matematinę formulę? Pirmyn! Šalia jūsų bare prisėdusiai gražuolei nebūtina išmanyti kvantinę fiziką, kad susidomėtų jūsų tatuiruote ir paklaustų, ką ji reiškia.
 
Sentimentalios tatuiruotės
 
Kaip jau aptarėme, tatuiruotės su žodžiu „mama“ nėra visai blogas dalykas, bet jeigu tokios dar nepasidarėte, tai gal ir nereikia. O štai šaukštas prisiminimui apie tai, kaip vaikystėje mama jus mokė gaminti? Tai jau visai kas kita. Kaip ir jūsų gimtosios šalies žemėlapio kontūrai, tokios tatuiruotės yra nerealiai mielos (merginų žodžiai!).
 
Pilna „rankovė“
 
Šios tatuiruotės sako apie vyrą du dalykus: 1) jūs nemėgstate žaisti pagal taisykles, 2) jeigu jau užsibrėžiate tikslą, visada einate iki galo. Tiesa, jei moteris nuspręs pritaikyti šiuos du dalykus jūsų santykiams, pastebės, jog vienas prieštarauja kitam, bet būkime realistai – kiek šansų, kad ji užmegs TOKIĄ gilią mintį?
 
  

Žymos: Moterys,, Tatuiruotės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Žmona nuolat erzina mane pasakojimais apie pirmąjį vyrą.
– Bet juk tu gali nuslopinti jos įprotį!
– Kaip?
– Pradėk kalbėti apie savo būsimąją žmoną.