Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-04-24

5 jausmai, kurie paskatina vaikiną išsirinkti gyvenimo moterį

  
5 jausmai, kurie paskatina vaikiną išsirinkti gyvenimo moterį
© Pixabay nuotr.

Kaip vaikinai pasirenka gyvenimo partneres? Susitikinėti jie gali su įvairiomis merginomis, tačiau kokie jausmai juos priverčia atiduoti pirmenybę vienintelei? Kokios emocijos, pagal psichologų tvirtinimus, nulemia jų pasirinkimą? Kada mergina turi šansų būti išrinkta?

1. Empatija
Jeigu sugebate įsijausti į kito padėtį, įsivaizduoti, koks yra jo gyvenimas, ir mylėti jį, remdamasi tuo, tai vaikinas pasirinks jus. Neužtenka manyti „Jis toks nuostabus!“, reikia suprasti, kaip sunkiai jis tai pasiekia, kiek daug jėgų atiduoda darbui, karjerai, sportui, ir gerbti jį už tai.
 
Jeigu sugebėsite įsijausti į jo būseną, jis supras, kad palaikote jo siekius ir darbus. Ši savybė vyrams būna labai svarbi pasirenkant gyvenimo partnerę.
 
2. Pasitikėjimas
 
Vyras turi pasitikėti jumis, kad nekelsite nereikalingų dramų santykiuose su juo. Jis nenorės būti su jumis, jeigu apsunkinsite jam gyvenimą. Parodykite jam, kokia esate, ko iš jūsų galima tikėtis. Neapsimetinėkite gera ir mandagia, jei po vestuvių ketinate pavirsti jam žiežula.
 
3. Saugumas
 
Su pasitikėjimu susijęs saugumo jausmas. Vyras turi jaustis šalia jūsų emocionaliai saugus, žinoti, kad gali patikėti jums savo slaptas mintis ir jausmus. Jam tai yra labai svarbu.
 
4. Dėkingumas ir vertinimas
 
Jam reikia jausti, kad esate dėkinga jam, kad vertinate jį. Jis nori žinoti, kad jo moteris vertina tai, ką jis daro, kaip jis stengiasi dėl jos, kad jis vaikšto į darbą ir stengiasi uždirbti pinigų, ką daro namuose. Jis nori žinoti, kad jūs vertinate tai, jog jis padėjo jums buityje, nors tai jums atrodo smulkmena ir savaime suprantamas dalykas.
 
 
Jeigu jūs sugebate išreikšti dėkingumą žodžiais, jam tai bus labai brangu. Moterys retai kada dėkoja vyrams, todėl jiems tai yra brangu ir vertinga.
 
5. Viltis ir įkvėpimas
 
Jis nori suprasti, kad jam bus su jumis geriau nei vienam. Jam reikia patikėti, kad santykiai su jumis daro jo gyvenimą geresnį. Parodykite jam, ką esate pasirengusi jam duoti, kaip ketinate vystyti jūsų santykius. Svarbu, kad pačios gyventumėte savo gyvenimą. Jeigu pamiršite savo asmeninį gyvenimą dėl santykių, neatrodysite jam patraukli. Jeigu išsaugosite savo gyvenimo džiaugsmą ir pomėgius, jis irgi norės prisijungti prie jūsų.
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Santykiai, Vyras, vyras ir moteris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant sienos kabo plakatas: „Vartodami alkoholį jūs lėtai žudote savo vidaus organus.“ Pamatęs tą užrašą alkoholikas supyko: „Tai kad aš niekur ir neskubu!“