Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

elegancija.eu   |   2015-04-04

Elegantiškiausi šortai – iki kelių

  
Elegantiškiausi šortai – iki kelių Pats pavadinimas „šortai“ atsirado tik apie 1920 m. (nuo angliško žodžio „short“ – „trumpas“).
Pats pavadinimas „šortai“ atsirado tik apie 1920 m. (nuo angliško žodžio „short“ – „trumpas“).

Žvelgiant į žmonijos aprangos evoliuciją akivaizdu, kad funkcija visada ėjo pirm formos. Šortai, matyt, atsirado irgi tokiomis aplinkybėmis.

XIX a. pabaigoje trumpos kelnės tapo Vakarų Europos berniukų aprangos detale, XX a. pradžioje –britų armijos kariškių uniformos detale: armijos vadai nusprendė palengvinti tropiniuose kraštuose tarnaujančių kariškių dalią. Būtent Bermuduose civiliai gyventojai nuo britų kariškių pradėjo kopijuoti trumpas kelnes, o iš ten ši mada paplito po visą pasaulį. Apie 1950 m. šortai buvo tokie populiarūs, kad tuometiniuose madų žurnaluose galima pamatyti vyrus su šortais ir sportiniais švarkais, kaklaraiščiais, ir, žinoma, visada ilgomis puskojinėmis.
Pats pavadinimas „šortai“ atsirado tik apie 1920 m. (nuo angliško žodžio „short“ – „trumpas“).
 
Jei turite visus duomenis mūvėti šortus, pasistenkite nepirkti itin trumpų ar itin ilgų. Elegantiški šortai niekada neturi būti nukarę žemiau kelių ar pakilę iki pusės šlaunies. Elegantiškiausiai atrodo šortai iki kelių, tiesaus kirpimo, primenantys nukirptas kostiumo kelnes. Jei nešiojate kariškų spalvų arba kamufliažinius, atminkite, kuo jie švaresni, tuo geriau atrodys. Džinsiniai geriausiai atrodo tik tiesūs ir siauri. Jei šortai tinkamo ilgio, nepažeiskite jų formos, laikydami užpakalinėje kišenėje piniginę, šukas ar kitus daiktus.
 
 
  

Žymos: Drabužiai, Mada, Vyrams

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vienas žvejys pasakoja kitam:
– Aš vakar susapnavau tokį nuostabų sapną!
– Na, papasakok.
– Sapnuoju, kad sėdžiu valtyje vidury ežero, o šalia manęs jauna nuoga mergina.
– O kaip toliau?
– Tada aš užmečiau meškerę ir pagavau didžiulį karpį!