Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-07-10

Kaip tinkamai atsiprašyti įžeistos merginos – ir ne tik

  
Kaip tinkamai atsiprašyti įžeistos merginos – ir ne tik
© pixabay.com
Kartais sunku suprasti, kaip suminkštinti merginos širdį.

Ne paslaptis, kad vyrų ir moterų prigimtis, taigi ir mąstymas, ir elgesys tam tikrose situacijose skiriasi. Gal todėl vyrams kyla daugybė klausimų, kaip elgtis su moterimi siekiant jos palankumo ar norint jį išsaugoti.

G. Drukteinio atsakymai į klausimus, tikimės, ne vienam vyrui palengvins gyvenimą.
Kaip tinkamai atsiprašyti savo merginos, kurią šlykščiai įžeidžiau prisigėręs?
 
Pradžiai paklausk savęs, kam Tu jos nori atsiprašyti. Nuimti akmenį nuo krūtinės ir išvykti uždarbiauti į Angliją nesijausdamas paskutiniu galviju? Ar išmaldauti jos atleidimo ir iš naujo susitikinėti? Abiem atvejais reikalingi beveik vienodi žodžiai, tik skirtingos pabaigos. Pasakyk jai taip, kaip buvo ar yra iš tikrųjų – neatsimeni nieko, ką jai sakei. Atsimeni tik tiek, kad buvai nerealiai agresyvus ir nesivaldei.
 
Pirmu atveju pabaigai naudok seną formulę: „Man pačiam nepatinka, į ką aš pavirstu, kai Tu šalia… Todėl mums reikia padaryti pertrauką.“ Toks priėjimas Tau suteiks galimybę atsitraukti daugmaž garbingai.
 
Antru atveju, taip pat veik pagal klasikinę schemą. Perki gėlių be dyglių (tam atveju, jei ji puls
Tave mušti ta pačia puokšte), pasirodai ant jos namų slenksčio kalta mina ir sakai: „Meile mano, aš elgiausi kaip paskutinis gyvulys. Atleisk.“
Toliau – išklausyk viską, ką ji apie Tave galvoja. Nepertraukinėk. Nesiteisink. Kai tik mergina Tau išsakys visas pretenzijas ir kaltinimus, apkabink ją stipriai stipriai ir sakyk: „Atleisk man, kvailiui, aš buvau neteisus.“ Ir kol ji džiaugsmingai raudos į Tavo petį, pasistenk ištrinti aš atminties viską, ką ji Tau tik ką išsakė.
 
Kaip išmokti bučiuotis taip ypatingai, kaip niekas kitas?
 
Nebūtina bučiuojantis su mylima ar reikalinga moterimi šokinėti ant vienos kojos, dainuoti ką nors banalaus iš Sinatros repertuaro beigi daryti atsispaudimus. Bučiuojantis su moterimis iš esmės veikia gana trivialūs triukai. Pavyzdžiui, kai vyro pirštai suleidžiami į moters ševeliūrą. Arba delnais apgobiamas jos veidas ir prisispaudžiama prie jos taip arti, kad ji išgirstų Tavo širdies plakimą ir jaustų kietą gumbą Tavo tarpkojyje.
 
Noriu padovanoti savo merginai ką nors ypatingo. Ką patartumėte? (Aš jau esu padovanojęs jai ir brangenybių, ir apatinių drabužėlių, ir romantišką kelionę).
 
Sakoma, kad „deimantų moteriai niekada nebus per daug“, tačiau jei kišenė neleidžia tokios bravūros, dovanok tai, kas jai patinka: pusryčius lovoje, vakarienę dviem jos mėgstamam restorane, atostogas egzotiškoje šalyje. Kelionę į vietą, kur pirmą kartą susitikote, valandą kažko, kas jai patinka lovoje, netgi pažadus padaryti remontą.
 
Dar vienas variantas – jos mylimos knygos retas egzempliorius (aš pažinojau neįtikėtinai gražią merginą, kuri rinko (o gal ir teberenka) knygas „Mažasis princas“). Gali kainuoti nepigiai, bet ar tikra meilė turi kainą? Dovanodamas tokią knygą užrašyk ką nors mielo ant kortelės, bet ne pačioje knygoje – ji galės tą knygą parduoti, kai išsiskirsite.
 
Kaip toli galima eiti su nekaltu flirtu iki peržengiant ribą?
 
Noras permiegoti su kita (kitu) nėra neįprastas, tai žino tiek vyrai, tiek moterys, nors kai esame „rimtuose santykiuose“, visi tai kažkaip užmiršta. Mes norime, kad mūsų partneriai siektų tik mūsų ir priklausytų tik mums. Skirtumas tarp lyčių yra tas, kad moteris emocinę neištikimybę laiko kur kas pavojingesniu dalyku, nei neįpareigojantis „greitukas“, o vyrai niekada neatleidžia kito vyro rankų ant savo nuosavybės – moters. Geriausias moteriško požiūrio testas yra pabandyti flirtuoti su kita moterimi savo moters akivaizdoje – ir laukti, kurią akimirką ji užsirauks, išpils gėrimą Tau ant galvos ir išskubės namo karpyti Tavo kaklaraiščių. Tada ir žinosi jos ribas.
 
Man patinka draugo mama. Kai lankausi pas jį, ji visada maloniai šypsosi, gyvai manimi domisi. Išsiskyrusi. Turiu jos atžvilgiu planų. Kaip tinkamai pakviesti ją kam nors „romantiškam“?
 
O, tos jaunatviškos agonijos! Beje, kur kas labiau paplitusios, nei galima įsivaizduoti! Planų, sakai? Pradžiai, suvok – tokie santykiai niekada neturėjo, neturi ir neturės jokios perspektyvos. Verčiau mesk tai iš galvos.
 
Tačiau jei neišeina, Tu turi vienintelę išeitį – bendrauti, kai horizonto netemdo Tavo draugas (kuris yra ir jos sūnus). Kviesti ją į kiną gal būtų per tiesmuka ir sunkiai įvykdoma iš jos pusės, be to, vargu ar ji tai tinkamai įvertins. Kur kas prasmingiau būtų sulaukti momento, kai Tavo draugo nebus namuose. Tada pasirodyk ant jos namų slenksčio su pasiūlymu ką nors padaryti ar padėti. Verčiau tegu ji Tave palaiko skautu nei nesusitupėjusiu balvonu.
 
Arba pasirodyk ant jos namų slenksčio liūdnu veidu ir su kokia nors asmenine drama. Tikėsimės, ji Tave priims ir išklausys. Pokalbio metu svarbu paliesti kokią intymią temą ir paklausti jos patarimo – ir stebėk, kaip ji į tai reaguos. Gal išsyk paaiškės, kad malonus jos požiūris į Tave yra tiesiog motiniškas rūpestis, o ne alkanos patelės klyksmas… Ir dar kartą patariu – nesistenk pakartoti „Amerikietiško pyrago“ scenarijaus, verčiau jį palik savo erotinėms fantazijoms.
 
Pagal www.elegancija.eu
  

Žymos: Santykiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Chemijos mokytoja Jonukui:
– Nagi prisipažink, kas už tave išsprendė uždavinius: tėtė ar mama?
– Garbės žodis, nežinau. Aš vakar anksti atsiguliau...