Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sergejus Stonkus   |   Tiesa.com   |   2017-03-26

Kiečiau už Džeimsą Bondą

  
Kiečiau už Džeimsą Bondą Kaipgi išsirinkti tinkamiausius akinius nuo saulės kiekvienam veido tipui?

Kalendorius sako, kad saulės turėtų vis daugėti, taigi pats metas išsitraukti vieną svarbiausių aksesuarų, vyriško stilingumo ir paslaptingumo garantą – akinius nuo saulės. Neturite, sulūžo, senieji nusibodo? Būna. Bet dažniau būna taip: akiniai yra, tik visiškai netinka. Atrodote nei šiaip, nei taip, ir tikrai nepanašūs nei į roko žvaigždę, nei tuo labiau į slaptąjį agentą.







Kaipgi išsirinkti tinkamiausius akinius nuo saulės kiekvienam veido tipui?



Apskritimas
Tiks aviatoriaus stiliaus akiniai arba bet kokie kiti akiniai stačiakampiais rėmeliais – jie turi pabrėžti jūsų veido formą.
Ovalas
Iš esmės tinka bet kokios formos saulės akiniai, svarbu, kad rėmeliai būtų bent jau tokio pat pločio kaip plačiausia jūsų veido dalis.
 
Kvadratas
Rinkitės ovalius akinius su šiek tiek pailgintais rėmeliais. Venkite stačiakampių rėmų – jūsų veidas atrodys kampuotesnis, nei yra iš tikrųjų.
 
Stačiakampis
Ovalūs rėmeliai sušvelnins jūsų veido formą, jame dominuojantys aštrūs kampai išsilygins. Taip pat rinkitės plačius rėmus, kurių aukštis didesnis už plotį.
 
Apverstas trikampis
Labiausiai tiks akiniai kvadratiniais rėmeliais – jie išlygins jūsų veido proporcijas. Tik venkite lašo formos akinių ir tokių, kurių viršus susilygina su jūsų antakiais.
 
Rombas
Stilingai atrodysite su bet kokios formos akiniais, kurių lęšių aukštis bus didesnis nei plotis. Jokių apvalių ar stačiakampių rėmelių – jie „pjausis“ su jūsų veido forma.
 
Trikampis
Rinkitės akinius su masyviais lašo formos rėmais – jie turi tapti atsvara jūsų veido formai. Taip pat tiks griežti stačiakampiai rėmeliai.
 
  

Žymos: Stilius, Vyras, Akiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Plaukioja du rykliai jūroje, pamato burlentininką. Vienas sako kitam:

– Matai, kokie laikai atėjo! Maistas ant lėkštutės plaukioja. Ir dar su servetėle!