Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   98.lt   |   2017-08-22

Lietuviams galingo „Mercedes“ galios buvo per mažai (nuotraukos)

  
Lietuviams galingo „Mercedes“ galios buvo per mažai (nuotraukos)
© 98.lt nuotr.
Po visų šių darbų, galima džiaugtis beprotiška variklio galia

„Mercedes-Benz" 5,5 litro variklį su kodiniu pavadinimu M157 galima laikyti flagmanu visoje „Merso“ variklių gamoje, tačiau nors ši jėgainė yra itin galinga, tačiau vis dar turi potencialo neišnaudotoms galimybėms. Tokių gi ieško automobilių savininkai, norintys, kad po variklio dangčiu kanapomis tryptų labai daug „arklių“.

Turėdamas tokį variklį „Mercedes-AMG S63 Coupe“ pro gamyklos vartus išrieda su 585 AG ir 900 Nm galia. Pakankamai, ar ne?
Tačiau Kaune įsikūrę „Startline SL“ specialistai variklio galią padidino iki 730 AG ir 1030 Nm! Dabar, tai jau tikrai pakankamai!
 
Vykdant šį projektą buvo atlikta nemažas sąrašas darbų. „Startline performance tuning“ turbokompresoriaus atnaujinimas suteikė milžinišką galingumą ir sukimo momentą per visą važiavimo diapazoną, neprarandant esamo komforto, bei ekonomiškumo važiuojant kasdieniniu režimu, kuomet naudojamas įprastas kuras degalinėse.
 
Taip pat buvo patobulinta ir išmetimo sistema, suteikusi automobiliui išskirtinį charakterį.
 
Atsiradus papildomam galingumui buvo reikalingas ir aušinimo sistemos tobulinimas. Šiame automobilyje turbokompresorių aušinimui „Mercedes-Benz“ nenaudoja įprasto oru aušinamo intercoolerio. Oras aušinamas vandens pagalba. Taigi dar buvo sumontuotas papildomas radiatorius vandeniui aušinti bei cirkuliacinis siurblys.
Agresyviai eksploatuojant automobilį gatvėje bei testuojant maksimalias galimybes traukos varžybose, po kurio laiko buvo pastebėta, kad ženkliai padidinus sukimo momentą, atsiranda perkrova 7G-Tronic dėžės frikciniuose diskuose. Taigi „Startline SL“ papildomai reikėjo atlikti ir šiuos darbus: sankabos diskų kiekio padidinimas, trinties koeficiento padidinimas, tepalo pratekėjimo pagerinimas, geresnis atsparumas karščiui.
 
Taigi po visų šių darbų, galima džiaugtis beprotiška variklio galia.
98.lt nuotr. 98.lt nuotr.
98.lt nuotr. 98.lt nuotr.
98.lt nuotr. 98.lt nuotr.
98.lt nuotr. 98.lt nuotr.
98.lt nuotr. 98.lt nuotr.
 
  

Žymos: tiuningas, Mercedez-Benz, variklio galia

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi du bičiuliai:
– Ką darytum, jei dykumoje sutiktum nuodingą gyvatę?
– Aš ją nušaučiau.
– O jei neturėtum šautuvo?
– Aš ją nudurčiau.
– O jei neturėtum peilio?
– Klausyk, kieno tu pusėje: mano ar gyvatės?