Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2016-12-10

Pretendentų į „Metų automobilio 2017“ titulą septynetas

  
Pretendentų į „Metų automobilio 2017“ titulą septynetas
© flickr.com
Tai labiausiai tarptautinis geriausiųjų septynetas per visą 20-ies metų konkurso istoriją
Septynetas išdėliotas abėcėline tvarka.

Lietuvos „Metų automobilio 2017“ komisijos nariai, išbandę visus 35 rinkimams pateiktus automobilių modelius, jau paskelbė septynis pretendentus į geriausiojo karūną. Tai labiausiai internacionalus geriausiųjų septynetas per visą 20-ies metų konkurso istoriją – jame vienas itališkas, du korėjietiški, du prancūziški ir po vieną vokišką bei ispanišką automobilius: „Alfa Romeo Giulia“, „Hyundai Ioniq“, „KIA Sportage“, „Mercedes-Benz E-Class“, „Peugeot 3008“, „Renault Megane“, „Seat Ateca“.

 „Automobilių pasaulyje pastebima labai didelė konkurencija. Visi kovoja už vietą pasaulyje, žvalgosi į svetimus daržus, dėl to laimi pirkėjas“, – sako „Metų automobilio 2017“ komisijos primininkas Valdas Valiukevičius.
Vos per vieną laiptelį nuo geriausiųjų pjedestalo liko dar 9 automobiliai, kurie buvo paminėti komisijos narių susirinkime renkant septynetą, tačiau į jį nepakliuvo. Tai: „Audi A5“, „Audi Q2“, „Cadillac XT-5“, „Citroen C3“, „Jaguar F-Pace“, „KIA Optima“, „Škoda Kodiaq“, „Volvo S90“, „Toyota C-HR“.
 
Verta paminėti, kad septynetas išdėliotas abėcėline tvarka. Visi modeliai turi lygias teises tapti geriausiais, mat Lietuvos „Metų automobilis 2017“ bus renkamas komisijos nariams balsuojant gyvai gruodžio 10 dieną „Vilnius Grand Resort“ laisvalaikio, poilsio pramogų ir renginių komplekse.
 
Finalinio renginio metu išaiškės ir kitų dešimties nominacijų nugalėtojai. Štai nominacijos ir pretendentai:
 
„Metų vairas 2017“: Andrius Vasiliauskas, Jonas Gelžinis, Kasparas Navickas.
„Metų visureigis 2017“: „Maserati Levante“, „Toyota Hilux“ „Volkswagen Tiguan“.
 
„Sportiškiausias automobilis 2017“: „Alfa Romeo Giulia“, „Ford Focus RS“, „Maserati Levante“.
 
„Moterų aistros automobilis“: „Alfa Romeo Giulia“, „Ford Focus RS“, „Jaguar F-Pace“.
 
„Už dizainą“: „Alfa Romeo Giulia“, „Peugeot 3008“, „Toyota C-HR“.
 
Gražiausią konkurso automobilį „Už dizainą" įvertins ne tik „Metų automobilio 2017" komisijos nariai, bet ir lietuviai dizaineriai, dirbantys su didžiaisiais automobilių gamintojais. Sportiškiausią automobilį komisijos nariams padės rinkti lenktynininkai. Na, o „Moterų aistros automobilis“ bus išrinktas dailiosios lyties komisijos narių ir moterų, balsavusių už labiausiai kraują kaitinantį automobilį „Metų automobilio“ profilyje feisbuke.
 
„Šiaulių Bankas“ įsteigė „Įgyvendinamos svajonės“ nominaciją, kurią pelnys geriausias racionaliai įkainotas automobilis. Saugiausio automobilio nominaciją tradiciškai teiks žinomas lenktynininkas Stasys Brundza.
 
 
 
 
  

Žymos: Automobiliai, Vyras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****