Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-01

Vedate? Atsisveikinkite su figūra!

  
Vedate? Atsisveikinkite su figūra! Vyrų kūno masės indeksas sumažėja tik prieš pat skyrybas ir iškart po jų.
Gimus mažyliui, per keletą pirmųjų jo gyvenimo metų tėtis irgi kaupia papildomus kilogramus.

Santuokinis gyvenimas vienareikšmiškai neigiamai atsiliepia vyriškoms formoms, sako mokslininkai. O vaiko gimimas prideda dar daugiau kilogramų.

Neseniai Jungtinėje Karalystėje, Bhato universitete, atliktas mokslinis tyrimas parodė, kad, palyginus viengungius ir vedusius vyrus, pastarųjų kūno masės indeksas yra didesnis. Skirtumas – apie 1,4 kilogramo. Ir nors žmonos nėštumas su antsvoriu niekaip nebūna susijęs, gimus mažyliui, per keletą pirmųjų jo gyvenimo metų tėtis irgi kaupia papildomus kilogramus.
Vyrų kūno masės indeksas sumažėja tik prieš pat skyrybas ir iškart po jų.
 
Ekspertai įspėja: vieniši vyriškiai, ieškantys sau nuolatinės partnerės, privalo labai atidžiai stebėti savo mitybą. Mat pirmieji vedybinio gyvenimo metai jų figūrai – patys pavojingiausi.
 
Vedę vyrai stambėja veikiausiai dėl to, kad susituokusios poros turi daugiau progų vaikščioti į svečius ir visokius pobūvius, kur laukia gausus vaišių stalas. Be to, žmonas turintys vyrai ir namuose valgo dažniau.
 
Beje, įdomus faktas. Dar vieno plataus masto mokslinio tyrimų rezultatų analizė atskleidė, kad brandaus amžiaus žmonės – arba išsaugoję santuoką, arba niekada nesusisaistę jos pančiais, – gyvena ilgiau nei išsiskyrusieji. Todėl specialistai pabrėžia vedybinės laimės svarbą. Pasirodo, santuokinių problemų turintys žmonės gerokai labiau rizikuoja patirti insultą ar infarktą.
 
  

Žymos: Maistas, Šeima, Vedybos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paprastai mergaitėms patinka lėlytės, o berniukams – gražios mašinėlės. Bet kodėl paaugus viskas pasidaro atvirkščiai?