Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   TryOn.lt   |   2016-07-28

Vyrų vasara: pagrindinės tendencijos ir didžiausios stiliaus klaidos

  
Vyrų vasara: pagrindinės tendencijos ir didžiausios stiliaus klaidos Atrodyti stilingai su sandalais ir kojinėms pavyks mažai kam.

Atrodo, kad 2016 m. nemadingų dalykų nėra, tendencijose sukasi gausybė skirtingų stilių, siluetų ir spalvų. Šįmet net ir mados klaidos gali būti transformuojamos į stilingas įvaizdžio detales, pastebi stilistė ir tinklaraščio apie madą TryOn.lt autorė Kristina Danilevičė.

Stilistė papasakojo, kokie deriniai vyrams šią vasarą vyrams padės atrodyti stilingai ir kokių verčiau vengti.
Raštuoti drabužiai nuo-iki
 
Marginti kostiumai vyrų spintose vis dar retenybė, bet vasarą dizaineriai ragina įsigyti būtent tokių. Raštai vyrauja įvairūs: gėlės, gamtos motyvai, abstrakcijos, smulkūs ornamentai ir kiti.
 
Tarp madingųjų ne tik raštuoti klasikiniai kostiumai, bet ir sportiniai, to paties audinio kelnių ir marškinių / palaidinių ansambliai, kombinezonai.
 
Versta oda
Madingi tiek verstos odos drabužiai, tiek aksesuarai: rankinės, kuprinės, diržai, avalynė. Geidžiamiausiomis tituluojamos verstos odos striukės.
 
Šios vasarą iš vyrų spintų išstumia populiariąsias baikerių stiliaus striukes, nebent pastarosios siūtos taip pat iš verstos odos.
 
Gamtos atspalviai
 
Spalvų paletėje šiltąjį sezoną dominuoja gamtos atspalviai ir safario stiliui būdingi spalviniai deriniai. Tai įvairūs žalsvi, rusvi, rudi, smėlio, pilkšvi atspalviai.
 
Drąsiai derinkite šių spalvų (audiniai gali būti ir raštuoti) drabužius tarpusavyje – įvaizdis atrodys vientisas ir harmoningas.
 
Plačios kelnės
 
Kažin ar vyrai šįmet prisijaukins plačių kelnių tendenciją. Galbūt ne vieną kausto neva senamadiškas siluetas, o gal tai tiesiog per drąsus žingsnis. Visgi stileivos jau pasidavė plačių kelnių invazijai, šiandien madą akylai sekančių vyrų drabužinėje – ir plačios kostiuminės, ir laisvalaikio kelnės.
 
Azijos motyvai
 
Jau ne pirmą vasarą vyriškos kolekcijos puošiamos Rytams būdingais, o mums egzotiškais, raštais ir spalviniais deriniais. Tai kruopštūs siuvinėjimai ar smulkmeniškai tapyti gamtos elementai: gėlių žiedai, medžių šakelės, paukščiai, žuvys, tigrai ir kiti gyviai.
 
„Ką verta turėti? Be jokių kalbų madingiausias šios vasaros drabužis – azijietiškais motyvais siuvinėtas žvilgaus šilko bomberis“, – sako K. Danilevičė.
 
Stiliaus klaidos
 
Klasikinio stiliaus marškiniai trumpomis rankovėmis ir kaklaraištis
 
Jei norite atrodyti profesionaliai, kaklaraištį ryšėkite prie klasikinių marškinių ilgomis rankovėmis. Platūs trumpų rankovių (biuro tipo) marškiniai yra laisvalaikio drabužis. Jei tokie marškiniai – dalis jūsų privalomos uniformos, teks paklusti.
 
Žinoma, mados virtuozai gebėtų taikliai prie trumparankovių marškinių priderinti kaklaraištį, tačiau toks derinys – tik turintiems išlavintą stiliaus pojūtį.
 
Nunešioti ar purvini batai
 
Sakoma, apie vyrą pirmiausia prabyla jo avimi batai, o jei šie bus neprižiūrėti, greičiausiai ir pirmasis įspūdis susidarys nekoks. Tačiau stiliaus klaida yra ne tik nudrengti batai, bet ir bendras apsileidimas: nesutvarkyti plaukai, barzda, purvinos panagės, drabužiai išsimušusiomis alkūnėmis, keliais ir kiti apsileidimo požymiai būdingi ne tik vyrams, bet ir moterims.
 
Netinkamos kojinės
 
Kojinių spalva turėtų derėti prie kelnių, o dažnas jas derina prie avalynės. Jei vilkite šviesų kostiumą (ar šviesios tik jūsų kelnės), kojinės turėtų būti tamsesnio atspalvio nei kostiumas bet 1-2 pustoniais šviesesnės nei batai ir jokiu būdu ne juodos. Sportines kojines reikėtų mūvėti tik prie sportinės aprangos, kartais galima prie laisvalaikio.
 
„Jei avite šortus, nesirinkite ilgų kojinių, pavyzdžiui, iki pusės blauzdos. Jei vilkite kostiumą – per trumpų, atsisėdus (net ir sukryžiavus kojas) ir pasikėlus kelnių galams, kojinės neturėtų apnuoginti čiurnų. Kaip ir minėta, taisykles galima laužyti, tačiau palikite tai mados profesionalams“, – sako TryOn.lt autorė.
 
Beje, pastaruoju metu populiarėja aprangai kontrastingo raštuotos ar margaspalvės kojinės, bet jos turėtų atrodyti specialiai pasirinktos – originalios ar žaismingos.
 
Kojinės ir sandalai
 
Ši stiliaus klaida veikiausiai kasmet sulaukia daugiausia vertinimų. Visgi 2016 m. pamėtėjo netikėtumą – sandalų ir kojinių derinys atsidūrė vasaros tendencijose. Bet! Kojinės (tuo labiau baltos) nėra derinamos prie turistinių sandalų, o bendra apranga negali būti bet kokia.
 
Atrodyti stilingai su sandalais ir kojinėms pavyks mažai kam, o seksualiai – greičiausiai niekam. Tokį derinį pamirškite, o sandalus be jokių kojinių (prižiūrėtos pėdos ir pedikiūras yra privaloma!).
 
Batai kvadratiniu priekiu
 
Kadaise klasikiniai batai kvadratiniu priekiu buvo madingi, bet šiandien juos reikėtų palikti tamsiausiame spintos kampe. Jų neišgelbės ir stilingiausi drabužiai. Jie atrodo pigiai, neskoningai ir senamadiškai.
 
 
  

Žymos: Stilius, Mada, vyrų stilius

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ji:-Ar tu mylėsi mane,kai mano plaukai taps žili?
Jis:
-Žinoma!O kodėl gi turėčiau nemylėti? Aš juk mylėjau tave,kai tavo plaukai buvo raudonos, geltonos, oranžinės, sidabrinės, mėlynos ir net žalios spalvos!