Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   VSAT   |   2017-01-02

Airijoje nuo bausmės lietuvis ilgai nesislapstė

  
Airijoje nuo bausmės lietuvis ilgai nesislapstė
© VSAT nuotr.
Ieškomas vyras į Lietuvą kaip niekur nieko parvyko lėktuvu.
Vyras Lietuvoje buvo nuteistas už nusikaltimo padarymą ir slapstėsi vos tris mėnesius.

Iš Airijos lėktuvu atvykusiam lietuviui vietoje Naujųjų metų sutikimo teko aiškintis su teisėsaugos pareigūnais. Pasieniečiai nustatė, kad vyras yra ieškomas nuteistasis.

Likus kelioms valandoms iki 2017-ųjų Kauno oro uoste dirbę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai patikrino lėktuvo reisu iš Dublino atvykusių keleivių dokumentus.
Kontrolės metu paaiškėjo, jog nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis 29 metų Lietuvos pilietis yra ieškomas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų. Vyras buvo nuteistas už nusikaltimo padarymą ir slapstėsi vos tris mėnesius, nuo 2016 metų rugsėjo pabaigos.
 
Apie ieškomojo sulaikymą pasieniečiai, kaip įprasta, pranešė paieškos iniciatoriui ir tą patį vakarą lietuvį perdavė atvykusiam Kauno policijos konvojui.
 
Iš viso pernai VSAT pareigūnai sulaikė 606 asmenis, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų ieškojo Lietuvos ir užsienio valstybių teisėsauga.
  

Žymos: Kauno oro uostas, Sulaikymas, ieškomi asmenys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonelė skambina naujajam rusui į mobilųjį telefoną:
– Tu dabar autostrada važiuoji?
– Taip, brangioji.
– Greitai stabdyk ir suk į kelkraštį! Per radiją milicija pranešė, kad kažkoks vienas beprotis važiuoja priešinga magistralės eismo juosta.
– Būtų gerai, kad tik vienas – čia jų šimtai.