Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-05-22

„AirLituanica” nusileido visam laikui

  
„AirLituanica” nusileido visam laikui „AirLituanica” teigia pasirūpinusi, kad dalis keleivių galėtų skristi „AirBaltic” lėktuvais.
Jeigu keleiviams parinktos artimiausios skrydžių datos netiks, jie galės atsisakyti skristi ir paprašyti pinigų už bilietus grąžinimo.

Penktadienį lietuviško kapitalo bendrovė „Air Lituanica“ vykdo paskutinius skrydžius į ir iš Amsterdamo, Paryžiaus ir Talino. Bendrovės pranešime teigiama, kad ji, siekdama užtikrinti kuo daugiau skrydžių keleiviams ir sumažinti nepatogumus, susitarė su oro linijų bendrove „Air Baltic“, jog gegužės 22-29 dienomis visi „Air Lituanica“ keleiviai būtų perkeliami į šios aviakompanijos skrydžius.

Aštuonias dienas „Air Baltic“ skraidins keleivius visais „Air Lituanica“ maršrutais: į ir iš Amsterdamo, Briuselio, Prahos, Miuncheno, Berlyno, Paryžiaus, Bilundo, Prahos, Stokholmo, Talino ir Hamburgo. Nuo gegužės 23 d. visi „Air Lituanica” skrydžiai yra atšaukti.
„Air Lituanica“ pateikė „Air Baltic“ ateinančių 8 dienų keleivių sąrašus – visiems jiems bus išrašomi nauji skrydžių bilietai su persėdimu Rygoje. Amsterdamo reisas gali būti vykdomas ir tiesioginiu reisu iš Vilniaus. „Air Baltic“ arba „Air Lituanica“ klientų aptarnavimo centrai šiems keleiviams persiųs naujus skrydžio bilietus bilieto rezervacijoje nurodytais kontaktais.
 
Jeigu keleiviams parinktos artimiausios skrydžių datos netiks, jie galės atsisakyti skristi ir paprašyti pinigų už bilietus grąžinimo. Visi skrydžių keitimai bus vykdomi be jokių papildomų išlaidų keleiviams. Su visais nukentėjusiais keleiviais bus atsiskaitoma taip, kaip numato Europos Bendrijos Reglamentas Nr. 261/2004 ir Monrealio Konvencija – neradus kito tinkamo maršruto, bus grąžinami visi sumokėti pinigai už bilietus. UAB „Start Vilnius“ yra įsipareigojęs užtikrinti atsiskaitymą su keleiviais.
 
Ateinančias kelias dienas „Air Lituanica“ dar tarsis su „Air Baltic“ ir ieškos finansinių galimybių, kad ir keleiviai, kurių skrydžiai buvo suplanuoti po gegužės 30 d., būtų perkelti į „Air Baltic“ skrydžius.
 
Keleiviai dėl neįvykusio skrydžio turi kreiptis į tą įstaigą – pardavėją, iš kurio bilietas buvo pirktas, t. y. kelionių agentūrą, bilietų platinimo sistemos administratorių ir pan. Keleiviai, kurie pirko bilietus „Air Lituanica“ interneto svetainėje, gali iškart užpildyti pinigų grąžinimo formą, esančią www.airlituanica.com, arba rašyti laišką el. paštu [email protected] Keleiviai, kurie pirkdami bilietus atsiskaitė kreditinėmis kortelėmis, turi pirkinių draudimą, todėl gali iškart kreiptis į banką dėl pinigų už bilietus grąžinimo.
„Air Lituanica“ bilietai buvo pardavinėjami aviacinės vasaros skrydžių tvarkaraščiui, t. y. iki paskutinio spalio sekmadienio. Pirminiu skaičiavimu yra nupirkta bilietų už 2,2 mln. Eur / 7,6 mln. Lt., buvo parduota virš 27 tūkst. skrydžių, t. y. bilietų į vieną pusę.
 
Dėl didelio keleivių srauto, „Air Lituanica“ klientų aptarnavimo centras bus labai užimtas, tad visiems keleiviams rekomenduojame pirmiausia susipažinti su informacija „Air Lituanica“ interneto svetainėje ir toliau imtis veiksmų pagal pateiktą informaciją. Su „Air Lituanica“ Klientų aptarnavimo centru bus galima susisiekti nuo 9 val. iki 18 val. el. paštu [email protected] ir telefonu +370 700 40444.
 
 
  

Žymos: Lietuva, Skrydžiai, Lėktuvai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonelė skambina naujajam rusui į mobilųjį telefoną:
– Tu dabar autostrada važiuoji?
– Taip, brangioji.
– Greitai stabdyk ir suk į kelkraštį! Per radiją milicija pranešė, kad kažkoks vienas beprotis važiuoja priešinga magistralės eismo juosta.
– Būtų gerai, kad tik vienas – čia jų šimtai.