Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-11-21

Aiškėja žiauraus studentės nužudymo aplinkybės

  
Aiškėja žiauraus studentės nužudymo aplinkybės Justina Šikšniūtė buvo išžaginta ir nužudyta, o jos kūną budelis paslėpė netoli savo motinos namų.

Abejojančių, kad 20-etę studentę Justiną Šikšniūtę nužudė Valdas Jankauskas nėra. Jis prisipažino įvykdęs nusikaltimą. Kurį laiką merginos dingimą ir galimą jos nužudymą tiriančius pareigūnus vaikinas dar vedžiojo už nosies, tačiau galiausiai prisipažino, kad į Klaipėdą, kaip abu jaunuoliai buvo sutarę socialiniame tinkle „Facebook“, jie nenuvažiavo. Merginą, kaip pats teigė, jis nužudė pakeliui.

Šią savaitę V. Jankauskas su tyrėjais grįžo į nusikaltimo vietą ir atkartojo lapkričio 16-osios veiksmus. Pasakojant, kaip viskas vyko, įtariamojo žudiko rankose atsidūrė peilis, bet jis nebuvo mirties priežasties. Studentę apžiūrėję teismo medicinos ekspertai konstatavo, kad mergina nebuvo nudurta ar subadyta. Ant jos kūno rasta daugybė kraujosruvų bei sumušimų. Penktadienį paaiškėjo ir dar vienas faktas – auka buvo išprievartauta.
 
Kad nusikaltimas buvo suplanuotas ir seksualinio pobūdžio, pareigūnai įtarė, kai sulaikė įtariamąjį, tačiau dar laukė medikų išvadų. Be to manoma, kad aukų gali būti ir daugiau. V. Jankauskas aktyviai internete kvietė merginas pavežti iki Klaipėdos. Kai kurios buvusios bendrakeleivės „Facebook“ paskyroje džiaugėsi, jog nesutiko važiuoti su jaunuoliu ir galbūt taip išsigelbėjo. Policija prašo visas nukentėjusias merginas atsiliepti ir susisiekti su pareigūnais.
 
J. Šikšniūtės nužudymu įtariamas jaunas vyras buvo aktyvus ir internetinėse pažinčių svetainėse. Žurnalistai atrado jo skelbimus, kuriose jis siūlė būti puikiu meilužiu.
 
V. Jankauskas prieš kelis kartus buvo teistas už plėšimus. Atlikęs bausmę, jaunas vyras bandė kabintis į gyvenimą Anglijoje, tačiau ten nelabai jam sekėsi. Grįžus dirbo statybose. Kaimynai pasakojo, kad V. Jankauskas buvo darbštus, dirbo ir dailide.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Nusikaltimai, Nelaimės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sudūžta lėktuvas. Tyrimų specialistai randa juodą dėžę. Perklauso. Paskutiniai įrašyti žodžiai, piloto balsas:
– Žiūrėkit kaip moku...