Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengta pagal delfi.lt ir lrt.lt informaciją.   |   2011-05-26

A. Kubilius perrinktas partijos pirmininku

  
A. Kubilius perrinktas partijos pirmininku A.Kubilius pelnė partiečių pasitikėjimą.

Andrius Kubilius perrinktas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku. Pats nepopuliariausias politikas Lietuvoje pergalę prieš Seimo pirmininkę Ireną Degutienę laiko partiečių mandatu tolesniems Vyriausybės darbams.

 „Partijos nariai tam tikra prasme nori darbų tęstinumo, kurie iki šiol buvo daromi, nori ryžto ir valios, su kuriais mes ėjome į rinkimus 2008 m.“, – po pergalės partijos būstinėje surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo premjeras.
A. Kubilius rinkimus pavadino „vidinės demokratijos švente“. Kovą dėl partijos pirmininko posto jis lygino su krepšiniu: „Šiandien, kaip geroje šventėje, turėjome finalo dieną, o gero krepšinio finalo pagrindinis dalykas yra intriga iki pat galo ir svarbiausia yra paskutinės minutės ir paskutiniai metimai“, – sakė A. Kubilius.
 
Rinkimus pralaimėjusi I. Degutienė teigė maniusi, kad sulauks mažesnio partiečių palaikymo. „Džiaugiuosi, kad demokratiniai procesai mūsų partijoje taip suprantami, kad kiekvienas partijos narys galėjo išreikšti savo poziciją. Nesijaučiu labai pralaimėjusi, nes, atvirai pasakius, galvojau, kad pralaimėsiu daugiau“, – teigė I. Degutienė.
 
Partijos pirmininko rinkimuose A. Kubilius gavo 5546 partiečių balsus, o I. Degutienė – 4628.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bendrabutyje šnekasi studentai.


– Gal reikėtų kiaulę auginti?


– Ką tu, smarvė, purvas...


– Nieko tokio – pripras.