Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-07-04

Anūkus savaitgalį mušęs senelis greit išėjo į laisvę

  
Anūkus savaitgalį mušęs senelis greit išėjo į laisvę
© Youtube.com/delfi.lt
Du savo anūkus (2 ir 4 metukų) senelis auklėjo mušdamas malka pririšęs vaikus prie suolo.
Ant vaikų rankų matėsi smurto žymės, o ant kojų įsirėžusios virvės įspaudai.

Šeštadienį Kauno rajone užfiksuotas smurto protrūkis prieš du mažus berniukus. Senelis pririšęs prie suolo mušdamas auklėjo savo du anūkus. Šią kraupią sceną nufilmavo netoliese buvęs kaimynas, kuris filmuotą medžiagą paviešino ir iškvietė policiją.

21-erių metų kaimynas Gytis portalui delfi.lt pasakojo, kad savaitgalį sėdėjo prie savo namų garažo, kai išgirdo ant vaikų rėkiantį senolį. Vyras nusprendė pažiūrėti, kas taip supykdė pagyvenusį vyrą. Tuomet ir pamatė prie suolo pririštus vaikus ir pliauska savo anūkus mušantį senelį.
Ant vaikų rankų matėsi smurto žymės, o ant kojų įsirėžusios virvės įspaudai.
 
Anot vaiko teisių pareigūnų, berniukai šiuo metu yra ligoninjė. Jie patyrė nesunkius sužalojimus.
 
Gydymo įstaigoje mažamečiai dar praleis kurį laiką, kol specialistai nuspręs, kur juos perkelti laikinai globai. Netrukus pareigūnai turėtų nulemti ir mažiausios šios šeimos narės – mergaitės – likimą. Ji kol kas auga su savo sūnų neapgynusia mama.
 
Pirmadienį pranešta, kad areštinėje kurį laiką praleidę 2 ir 4 metukų berniukų senelis ir jų motina, kuri buvo namuose, stebėjo egzekuciją, tačiau savo vaikų negynė.
 
Pagyvenusiam vyriškiui, kuriam nusikaltimo dieną buvo nustatytas 1,04 promilės girtumas, ir jo marčiai griežtesnės kardomosios priemonės taikytos nebuvo. Teisėja nusprendė, kad užteks rašytinio pasižadėjimo neišvykti.
 
Kokia eiga pakryps pareigūnų tęsiamas tyrimas, kalbėti kol kas anksti. Mat į šią isotirją greičiausiai yra įsipainioję ne tik senelis su mažų vaikų mama, bet ir jų tėtis. Iš pradžių senyvo amžiaus vyras neigė pakėlęs ranką prieš anūkus ir tik vėliau, parodžius filmuotą medžiagą, jis prisipažino. Tiesa, neigė, kad tokią bausmę pats sugalvojo.
Anot senelio, nubausti vaikus jam liepęs sūnus, nes berniukai skabė lapus ir krėtė  kitokias eibes. 
 
 
  

Žymos: Smurtas, Kauno raj., anūkai, senelis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Norite sutikti pavasarį su nauja ir visada madinga apranga? Armija laukia jūsų!