Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-08-05

Apie homoseksualus tautos nuomonės neklaus

  
Apie homoseksualus tautos nuomonės neklaus Homoseksualų tema pastaruoju metu Lietuvoje ypač plačiai eskaluojama.

Homoseksualų priešininkai patyrė dar vieną pralaimėjimą. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nepatenkino Kauno miesto tarybos nario Gintauto Labanausko vadovaujamos iniciatyvinės grupės prašymo apriboti informacijos apie homoseksualus sklaidą visuomenės informavimo priemonėse.

 Nors VRK nariai nebuvo labai vieningi, nes iš 11 jų, už ribojimus pasisakė keturi, tačiau sprendimas vis dėl to buvo priimtas tokiu klausimu tautos nuomonės neklausti. Jeigu prašymas būtų patenkintas, referendume būtų reikėję apsispręsti, ar pritariama siūlymui, kad „bet kokia informacija, susijusi su homoseksualizmo propagavimu, visuomenės informavimo priemonėse būtų skelbiama tik po 22 valandos“.
VRK atstovų nuomone, pateiktame pasiūlyme sąvokos buvo neaiškiai apibrėžtos, o formuluotė – netiksli. Šis prašymas taip pat prieštarauja ir Lietuvos respublikos įteisintai nuostatai, kuri užtikrina asmenų lygybei. Taip pat ir tarptautiniams teisės aktams.
 
Kauno tarybos narys įsitikinęs, kad jo pateiktas prašymas neprieštarauja jokiems tarptautiniams teisės aktams ir žiniasklaidai teigė, kad jaunus žmones dabar reikia kuo skubiau apsaugoti, nes šiuo metu homoseksualizmo propaganda labai agresyvi.
 
„Aš nesu Viešpats Dievas. Nežinau, ar mes teisūs. Mes norime paklausti žmonių, bet nenorime teigti, įpiršti savo nuomonės“, – į klausimą, kodėl siūlo patariamąjį referendumą, atsakė G.Labanauskas, o jį citavo portalas lrytas.lt.
  

Žymos: Gėjai, Homoseksualai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris atbėga pas girininką:
– Ar nematėte mano šuns?
– Mažo, geltono?
– Taip.
– Su baltomis letenėlėmis?
– Taip.
– Ir su maža uodegėle?
– Taip.
– Ne, nemačiau.