Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-25

Atlyginimai įspūdingi gali būti ir Lietuvoje - įvardijo dosniausius darbdavius

  
Atlyginimai įspūdingi gali būti ir Lietuvoje - įvardijo dosniausius darbdavius
© Maxpixel
9 įmonės paskutinį praėjusių metų mėnesį pervedė didesnį nei 10 tūkst. eurų atlyginimą.

Dalis darbuotojų Lietuvoje iš tiesų turi progą džiūgauti – jų sąskaitas gruodžio mėnesį papildė įspūdingos pinigų sumos.„Sodros“ paskelbti duomenys rodo, kad 9 įmonės paskutinį praėjusių metų mėnesį pervedė didesnį nei 10 tūkst. eurų atlyginimą. Tiesa, ši suma – iki nuskaitant mokesčius.
Remiantis „Sodros“ duomenimis, dosniausia savo darbuotojams buvo įmonė „Tradintek“ – jos darbuotojams vidutiniškai išmokėta po 18,6 tūkst. eurų. Antroje vietoje – „Baltisches Haus“ su 14,7 tūkst. eurų vidutiniu atlyginimu, treti – „Arm Gate“, kurie vidutiniškai išmokėjo 12,6 tūkst. eurų. Kiek mažiau savo darbuotojams mokėjo „OLA Overseas Liner Baltic“ – 12,7 tūkst. eurų.
 
Palyginimui, dešimtoje sąrašo vietoje tarp dosniausių darbdavių atsidūrusi bendrovė „Sominis technology“ vidutiniškai išmokėjo po 9,6 tūkst. eurų iki mokesčių. Dešimtuke taip pat gali rasti tokias bendroves kaip „Wirtgen Lietuva“, „Zakaras Holding“, „Skaistgirio skalda“, „Šviesos konversija“ bei „M.M.M. Projektai“.
 
 
 
  

Žymos: Darbas, Atlyginimai, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****