Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2019-05-30

Bandymu išžaginti ir klaikiu merginos sumušimu kaltinamam politikės sūnui – grasinimai mirtimi

  
Bandymu išžaginti ir klaikiu merginos sumušimu kaltinamam politikės sūnui – grasinimai mirtimi
© facebook nuotrauka

Nepilnametę merginą klasės vakarėlio metu galimai užpuolusiam, žiauriai sutalžiusiam ir išžaginti mėginusiam vienos Jurbarko politikės sūnui – neramios dienos. Internete aidi grasinimai jį sužaloti ir net nužudyti, o rytų kovos menų treniruotes lankantis jurbarkietis mėgina slėptis.

Trečiadienį vaikinas išsitrynė socialinio tinklo „Facebook“ paskyrą ir pašalino visas nuotraukas iš „Instagram“, tačiau tiek jo asmens duomenys, tiek atvaizdas spėjo pasklisti plačiai. Internautams žinomi jo vardas ir pavardė, dalijamasi informacija apie tai, kas jo tėvai, kokias pareigas užima, kur dirba.
Žinoma tai, kur mokosi ir pats vaikinas, kokį sporto klubą lanko. Tauragės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė „Vakarų ekspresui“ aiškino nemananti, kad vaikinas laisvėje šiuo metu saugus.
 
„Pagal tai, kas vyksta internetinėje platformoje, manyčiau, kad tikrai nėra saugu“, – komentavo ji. Policijos atstovė dėstė, kad komisariatas kol kas negavo vaikino pranešimų apie grasinimus. „Gal kreipėsi į kitą komisariatą“, – svarstė G. Kęsminaitė.
 
Ji tikino, kad jei toks prašymas padėti apsisaugoti arba nustatyti grasintojus būtų, anot jos, policija reaguotų. „Į kiekvieną pranešimą policija turi reaguoti. Jei gauna pagalbos prašymą, policija turi reaguoti neišskiriant vienos ar kitos pusės“, – sakė ji.
 
Kol svarių įkalčių, liudininkų parodymų remiamas įtariamasis neigia savo kaltę, daugybė geros valios žmonių atsiliepia į „Facebook“ paskelbtą jautrų pagalbos šauksmą – jie aukoja Kauno klininkų reanimacijos skyriuje esančios merginos gydymui.
 
„Žiauriai sudaužyta mergina gydoma Kauno klinikų Reanimacijos skyriuje. Jai smarkiai pažeista trachėja, išmušti keli dantys, sutrupintas žandikaulis, nustatyta labai stipri kaklo trauma. <...> Pinigėliai labai bus reikalingi ilgam tolimesniam Karolinos gydymui ir gero advokato samdymui“, – pranešė viena sunkiai sužalotos merginos giminaitė.
 
Pinigus galima pervesti į merginos tėvo Dainiaus Sandargo banko sąskaitą LT 6373000 1010 228 9496, paskirties laukelyje reikėtų įrašyti žodį „parama“. Nelaimė įvyko klasės vakarėlio metu.
Kai dingusios merginos pasigedo ir jos ieškoti ėmė tuo metu sodyboje, kurioje vyko linksmybės, buvę jos draugai, mergina buvo žiauriai talžoma – galiausiai jau nusirengusį užpuoliką užtikę liudininkai išvydo kraupų vaizdą, merginos veidas buvo neatpažįstamas.
 
Policija vaikiną sulaikė, tačiau skyrus kardomąją priemonę pasižadėjimą neišvykti jis buvo paleistas.
  

Žymos: sumušimas, išžaginimas, mergina, smurtinis sužalojimas, bandymas išprievartauti

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, man depresija.
– Geriausias vaistas nuo depresijos – visa galva pasinerti į darbą.
– Bet aš maišau betoną!