Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   LNK   |   2013-11-04

Buvusi seimo nario žmona prabilo apievyro neištikimybę

  
Buvusi seimo nario žmona prabilo apievyro neištikimybę Nijolė Matulienė prižadėjo atskleisianti, kas vyksta Seime tarp jaunučių padėjėjų ir Seimo narių.

„Antanas visada norėjo būti dėmesio centre, jautėsi labai reikšmingas, protingiausias... O kai dar yra ir partiečių dėmesys, tai juos padaro dievukais. Jie taip susireikšmina, kad šalia esantis žmogus būna niekas“, - savo asmeninio gyvenimo detales nutarė atskleisti dabar buvusi seimo nario Antano Matulo žmona Nijolė.

 LNK laidai „Nuo... Iki“ moteris atskleidė, kas nutinka su naujai tapusiais Seimo nariais, kad po kelių kadencijų Seime, ne vienas jų palieka šeimas, meta žmonas, pamiršta savo vaikus. „Kai jis tapo Seimo nariu, iš karto buvau perspėta dažniau atvažiuoti į Vilnių aplankyti vyro, nes atsirado net kelios guodžiančios... Atvažiavusius iš rajonų vyrus jaunos padėjėjos, partietės greitai ima guosti... Kokie jie vieniši, kokie jie nelaimingi“, - pasakojo N. Matulienė.
Keleriais metais už sutuoktinį vyresnė Nijolė su Seimo nariu, konservatorių partijos atstovu Antanu Matulu oficialiai išsiskyrė prieš kelerius metus, po 30 metų trukusios santuokos. Prieš du mėnesius ponas Antanas tyliai, slapta suorganizuotose vestuvėse dar kartą vedė. Kaip pasakojo Nijolė, jo žmona tapo 14 metų jaunesnė buvusi jo padėjėja, su kuria vyras romaną užmezgė prieš aštuonerius metus, dar būdamas neišsiskyręs.
 
Nijolė sakė, kad viešai prabilti ją paskatino ne tik vyro neištikimybė, atviri žeminimai bei partijos kolegų grasinimai tylėti ir nesiskirti. „Noriu, kad visi žinotų – nesu Antano žmona. Šeima, ištikimybė – vertybės, kurias jis deklaravo viešai, tebuvo šnekos. Taip pat noriu įspėti visas moteris, kurių vyrai dirba valdžioje, ar svajoja į ją patekti. Valdžia jiems susuka ir aptemdo protus. Neišleiskite vyrų vienų, priešingu atveju jūsų šeima subyrės. Taip pat neaukokite savo gyvenimo dėl sutuoktinio. Retas vyras tai įvertina“, - įspėjo moteris.
 
  

Žymos: Lietuvos Seimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išeidama į darbą žmona vyrui palieka raštelį: „Paimk iš darželio sūnų. Jis pats tave pažins.“