Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2019-09-16

Dainininkė Rita Ora pasipuošė A. Kuzmickaitės kurtais drabužiais

  
Dainininkė Rita Ora pasipuošė A. Kuzmickaitės kurtais drabužiais
© instagram

Drabužių kūrėjos Agnės Kuzmickaitės vardas skamba pasaulyje – jos mados kūriniais koncerto metu pasipuošė pasaulinio lygio žvaigždė, atlikėja Rita Ora.

A. Kuzmickaitės kurtų drabužių gerbėjai žino – drugelis yra neatsiejama jos kūrybos dalis. Žaismingi drugeliai šeštadienio vakarą suplasdėjo Paryžiuje, kur 28-erių atlikėja surengė savo naujo turo „Pheonix World tour“ pasirodymą.
Drugeliais puošta glaustinuke, kepure ir ilgaauliais batais, kurie yra iš 2019 m. pavasariui ir vasarai skirtos A. Kuzmickaitės drabužių kolekcijos, į sceną įžengusi Rita Ora tikrai pasistengė, kad visų žvilgsniai būtų nukreipti į ją.
 
Drugeliais nusagstytas dainininkės įvaizdis sulaukė ne tik daugybės komplimentų, bet ir pateko į užsienio spaudą. Komplimentų lietuvių dizainerei negailėjo ir apie originalų atlikėjos įvaizdį pranešęs naujienų portalas „Daily mail“.
 
Savo kūrybiniu pasiekimu socialinio tinklo paskyroje pasidžiaugė ir pati dizainerė. „Rita Ora vilki Agnės Kuzmickaitės kūrybos drabužius“, – socialiniuose tinkluose savo sėkme džiaugėsi dizainerė.
 
Tiesa, tai ne pirma garsi atlikėja, pasipuošusi A. Kuzmickaitės kūriniais. Anksčiau dizainerės drugeliai puošė ir amerikiečių atlikėją Lady Gagą.
  

Žymos: Mada, Stilius, Rita Ora, kuzminskaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jaunas vyras sako žmonai:

– Tu nepatikėsi, bet šitą sriubą aš iškepiau pats.