Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-07-07

Dainų šventės dalyvius nuliūdino beskonis maistas

  
Dainų šventės dalyvius nuliūdino beskonis maistas
© Facebook.com
Moksleivių dainų šventės dalyviai skundėsi neskaniu maistu ir mažomis porcijomis.
Mokytojai pripažino, kad porcijos iš tiesų buvo labai mažos ir vaikų pilvai dažnai gurgė, o ir patiekalai ne visi valgomi buvo.

Šventinį trečiadienį, kai Lietuvoje buvo minima Mindaugo karūnavimo diena, Vilniaus svečius ir miestelėnus džiugino ir dar vienas renginys: Moksleivių dainų šventė. Vaikai jau kelias dienas šurmuliavo sostinės gatvėse ir aikštėse, o jų šventę vainikavo finalinis koncertas Vingio parke.

Finaliniame koncerte pasirodęs dabar jau išširusios pop grupės „Bavarija“ narys Juozas Liesis tiesiog užsegė tiek choristus, tiek susirinkusiuosius. Pramogų pasaulio atstovas pasirodė būtent tuomet, kai chorai atliko kadais jo paties scenoje dainuotą dainą „Mes čia!”.
Puikiai nusiteikęs J. Liesis dirigavo ir scenoje dainavusiems dainininkams, ir žiūrovams.
 
Nors šventės dalyviai liksmai leido laiką ir su entuziasmu traukė dainas, dažnai jautė alkį. Visą savaitę prastai maitinami mokiniai ėmė skųstis, o ne itin skaniai atrodančių patiekalų nuotraukos užtvindė socialinę erdvę ir naujienų portalus.
 
Mokytojai pripažino, kad porcijos iš tiesų buvo labai mažos ir vaikų pilvai dažnai gurgė, o ir patiekalai ne visi valgomi buvo.
 
Portalui lrytas.lt mokytojos pasakojo, kad mokyklose, kuriose gyveno ir nakvojo moksleiviai, jos sutepdavo iš ryto daug sumuštinių ir veždavosi į koncertų bei repeticijų vietas, kad vaikai pavalgytų, nes atvežto maisto mokiniai dažnai atsisakydavo.
 
Kia kurie mokiniai po savaitės neskaunaus ir nesveiko maisto pradėjo skųstis skrandžio skausmais ir virškinimo problemomis.
 
  

Žymos: Moksleivių Dainų šventė, dainos, Vingio parkas, Juozas Liesis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja Petriukas dviračiu ir šaukia:
– Mama, mama, žiūrėk, važiuoju be rankų!
Apsisuka ir vėl šaukia:
– Mama, mama, žiūrėk, važiuoju be dantų...