Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2012-04-20

Daugėja galimybių pinigus į Lietuvą pervesti internetu

  
Daugėja galimybių pinigus į Lietuvą pervesti internetu Pinigus į Lietuvą galima pervesti tiesiai iš savo kompiuterio.

Viena didžiausių pasaulyje pinigų perlaidų bendrovių “MoneyGram” paskelbė apie išplėstas galimybes klientams Jungtinėje Karalystėje pinigus tarptautinius pavedimus atlikti internetu.

Atnaujintas bendrovės tinklalapis suteikia galimybes pervesti pinigus, kompanijos teigimu, į 192 šalis. Klientui fiziškai nebereikės ieškoti “MoneyGram” atstovo ir gaišti laiko pildant dokumentus. Prisiregistravus prie interneto sistemos pinigų pervedimo procedūra trunka kelias minutes.
Interneto puslapyje galima pasirinkti, kokią sumą pervesti ir kokia valiuta gavėjas ja gaus. Pavedimo pildymo formoje “MoneyGram” nurodo ir mokestį. Interneto svetainėje pateikiama, kad mažiausias mokestis pervedant pinigus iš JK į Lietuvą yra 5,99 svaro sterlingo mokant debetine arba kreditine kortele. Teigiama, kad idealiausiu atveju pinigai gavėją pasieks per 10 minučių.
 
“MoneyGram” atstovai teigia, kad internetinio pavedimo sistema pasiteisino JAV ir pritraukė daug naujų klientų. Pinigų pavedimą į Lietuvą internetu teikia ir kitos JK veikiančios perlaidų bendrovės.
 
 

  

Žymos: Internetas, Ekonomika, Asmeniniai finansai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja Petriukas dviračiu ir šaukia:
– Mama, mama, žiūrėk, važiuoju be rankų!
Apsisuka ir vėl šaukia:
– Mama, mama, žiūrėk, važiuoju be dantų...