Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

BNS ir Tiesa.com inf.   |   2012-03-05

Dauguma kartais didžiuojasi, kad yra lietuviai

  
Dauguma kartais didžiuojasi, kad yra lietuviai 13 proc. respondentų teigė nejaučiantys pasididžiavimo, jog yra lietuviai.

Beveik pusė šalies didmiesčių gyventojų teigia kartais jaučiantys pasididžiavimą, jog yra lietuviai, rodo pirmadienį savaitraštyje \"Veidas\" skelbiama apklausa.

Į klausimą, ar didžiuojasi esantys lietuviai, "kartais" atsakė 49,9 proc. apklaustųjų, dar 37,6 proc. apklausos dalyvių atsakė "taip", apklausos rezultatus agentūra BNS. 
13 proc. respondentų teigė nejaučiantys pasididžiavimo, jog yra lietuviai. Apklausos metų dalyvių taip pat buvo teiraujamasi kada - dabar ar tarpukariu - Lietuva, kaip nepriklausoma valstybė, daugiau pasiekė.
 
57,2 proc. apklaustųjų sakė, jog šie laikotarpiai pernelyg skirtingi, kad būtų galima lyginti. Beveik ketvirtadalis sakė, kad daugiau pasiekta per pastaruosius 22 metus. 16,8 proc. respondentų respondentų teigė, kad pasiekimai didesni buvo tarpukario laikotarpiu. 3 proc. nežinojo arba neturėjo nuomonės.
 
Rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovė "Prime Consulting" savaitraščio "Veidas" užsakymu penkių Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausą atliko vasario 13-15 dienomis.
 
  

Žymos: Apklausa, Patriotai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu per ginčą gimsta pasiūlymas išgerti, vadinasi, ginčas dar nebaigtas.