Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2011-06-08

D.Grybauskaitės pranešime – dėmesys korupcijai

  
D.Grybauskaitės pranešime – dėmesys korupcijai D.Grybauskaitė daugiausia kalbėjo apie vidaus politiką.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės teigimu, trečią Nepriklausomybės dešimtmetį pradėjusi Lietuva yra teisingame kelyje ir jau subrendusi permainoms. Tą šalies vadove sakė skaitydama metinį pranešimą Seime.

Pasak šalies vadovės, ekonomikos augimas suteikia optimizmo, tačiau “būtiniausių paslaugų ir produktų kainos įpareigoja greičiau pertvarkyti šilumos ūkį ir socialinę sistemą, neatidėlioti verslo ir nevyriausybinių organizacijų skatinimo priemonių”.
„Raginu visas ministerijas, tarnybas ir žinybas inventorizuoti savo darbus, planus, gaires ir strategijas ir rimtai susikaupti šiam darbui", - pabrėžė D.Grybauskaitė.
 
Skaudžiausia ir sunkiausiai gydoma valstybės negalia Prezidentė ir šiemet įvardijo korupciją, ypatingai pabrėždama kovą su politine korupcija ir įstatymų leidybos skaidrinimą.
 
„Kiekvieną kartą, kai man bus pateiktas koks nors atskiros grupelės užsakytas, korupcija ar tiesiog kvailybe dvelkiantis įstatymas, asmeniškai domėsiuos jo kilmės istorija. Asmeniškai aiškinsiuos, kurioje teisėkūros grandyje atsirado tokių įtarimų keliančios nuostatos", - sakė prezidentė.
 
Užsienio politikos srityje, pasak D.Grybauskaitės, svarbiausia - produktyvi narystė ES ir NATO bei konstruktyvi ir stabili kaimynystė.
Drauge su metiniu pranešimu Prezidentė pateikia visuomenei ir savo veiklos metinę apžvalgą, kurioje įvardytos Prezidentės iniciatyvos ir pasiekimai ginant šalies gyventojų interesus kovos su korupcija, teisingumo, ekonominės, socialinės ir kultūrinės aplinkos gerinimo bei užsienio politikos srityse. Antrųjų Prezidentės kadencijos metų prioritetas - korupcijos užkardymas ir energetinė šalies nepriklausomybė.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paauglystė – pereinamasis laikotarpis nuo motinos pieno prie tėvo stikliuko.