Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-04-24

Dingo N. Venckienė

  
Dingo N. Venckienė Kur šiuo metu yra Neringa Venckienė negali pasakyti niekas.

Seime panaikinus Neringos Venckienės neliečiamybę, buvusi teisėja dingo kaip į vandenį. Jau kelias savaites jos negali surasti nei kolegos seimūnai, nei teisėsaugos atstovai. Laikas nuo pasisako tik artimesni N. Venckienei žmonės: vieni jų teigia, kad moteris šiuo metu yra užsienyje, kiti – kad niekur nedingo. Sutuoktinis Aidas Venckus taip pat prieš kelias dienas tikino, kad „Neringai viskas gerai“.

Tačiau kur yra N. Venckienė konkrečiai, niekas negali pasakyti. Prie jos namų jau budi policijos pareigūnai, Seime jai greičiausiai bus užfiksuotos pravaikštos, nes posėdžiuose nedalyvauja jau tris savaites. Tiesa, šią savaitę „Lietuvos ryto“ žurnalistai iškvotė iš buvusios teisėjos kaimynų, kad ji su savo nepilnamečiu sūnumi išskrido į užsienį ir yra labai toli: : „Šiuo metu ji yra labai toli – viename tolimiausių taškų nuo Lietuvos.”, - dienraščiui sakė kalbinta netoliese Kedžių ir Venckų namų gyvenanti moteris.
„Drąsos kelio“ partijos lyderės bendražygiai mano, kad ji užsienyje gali ieškoti ir politinio prieglobsčio.
Pasak kaimynės, N. Venckienė užsienyje ieškos teisinės pagalbos, su savimi ji išsivežė visus įrašus, kuriuose užfiksuotas mažamėtės, jos brolio Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukros perdavimas mamai, L. Stankūnaitei.
 
Kaip žinia, N. Venckienė nesusitaiko su bylo baigtimi ir tuo, kad mergaitė auga su mama. Vos prieš kelias savaites teismas padarė išvadą, kad pedofilija buvo išgalvota, o tvirkinimo faktą mažai dukrai įteigė pats tėvas D. Kedys.
 
 
  

Žymos: Neringa Venckienė, Kriminalai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žurnalistas atvykęs į Rusiją klausia ruso:
– Girdėjau, kad jūsų šalyje problemos su alkoholiu?
– Problemos su alkoholiu?! Nemanau. Be alkoholio – tai jau problemos...