Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Delfi.lt   |   2015-04-17

Dingusi jauna moteris rasta negyva

  
Dingusi jauna moteris rasta negyva Prieš kelias dienas pareigūnai išplatino dingusios 22-ejų Samantos nuotrauką ir prašė visuomenės pag

Kelias paras pareigūnų ieškota 22 metų Samanta Rakauskaitė rasta negyva. Jauna moteris dingo praėjusį savaitgalį, pareigūnai į paieškas leidosi balandžio 13 dieną. Apie moters dingimą pranešė jos sugyventinis Šarūnas Žemaitis.

Į S. Rakauskaitės paieškas leidosi ne tik policininkai, bet ir Linkuvos gyventojai, ugniagesiai. Žmonės išieškojo miškus ir vandens telkinius. Netgi išsausino šulinį.
Iš karto po Samantos dingimo sugyventinis Š. Žemaitis teigė esąs sutrikęs ir nesupranta, kur galėjo dingti jo sugyventinė ir 2 metų jų sūnaus motina. Kol vyko moters paieškos, mažame miestelyje žmonės ėmė kalbėti apie poros nesutarimus.
 
Gera S. Rakauskaitės draugė portalo delfi.lt žurnalistams pasakojo, kad jos buvo labai artimos ir tikino, kad moteris tikrai neturėjo jokio kito mylimojo. O būtent tokią versiją norėjo pareigūnams įpiršti sugyventinis Š. Žemaitis. Pasak Samantos draugės, ji buvo nusprendusi išsiskirti su mokyklos laikų meile Šarūnu ir jam apie tai pasakė. S. Rakauskaitė netgi davė rankpinigius už butą, kurį ketino įsigyti ir išsikelti į jį gyventi ketino viena pati su sūnumi.
 
Delfi.lt pranešė, kad surinkus informaciją, pareigūnams kilo įtarimas, kad prieš moterį buvo įvykdytas sunkus nusikaltimas. Jie šį penktadienį iš ryto suėmė S. Rakauskaitės sugyventinį Š. Žemaitį, o jau po pietų netoli tos gyvenamosios vietos, kur gyveno pora su sūnumis, vandens telkinyje buvo rastas moters kūnas.
  

Žymos: Mirtis, Lietuva, Nelaimės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi ant kranto du apsirūkę narkomanai. Prie jų prieina policininkai ir klausia:
– Ar čia neišplaukė lavonas?
– Ne.
Po kiek laiko išplaukia lavonas. Vienas narkomanas jam sako:
– Gali sau plaukti. Nebijok, mes tavęs neišdavėm.