Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2011-06-05

Dingusio Lietuvos piliečio paieškos – bevaisės

  
Dingusio Lietuvos piliečio paieškos – bevaisės Jurijus dingo daugiau kaip prieš mėnesį.

Dingusio Lietuvos piliečio Jurijaus Šliachtecovo paieškos kol kas jokių rezultatų nedavė. 21 metų vaikino draugė išplatino viešą prašymą padėti surasti artimą žmogų. Bornmute gyvenęs J.Sliachtecovas dingo gegužės 1-ąją, sekmadienį. Julija Paškevica teigia, kad artimieji yra labai susirūpinę ir „nieko labiau netrokšta, kaip sužinoti, kad jis yra sveikas ir saugus“.

Policija jau anksčiau teigė nerimaujanti, kad Lietuvos pilietis galėjo prieš save pakelti ranką.
„Jurijau, mes suprantame, jeigu tu esi nusiminęs ir tau dabar sunkus metas, bet mes tiesiog norime sužinoti, kad tau viskas gerai. Tu mums visiems esi labai svarbus“, - pagalbos prašyme rašo J.Paškevica.
 
Mergina teigė, kad J.Šliachtecovas nesusisiekė su savo motina gegužės 1-ąją ir nepasveikino jos su Motinos diena. Anot J.Paškevicos, anksčiau jos draugas visada tą padarydavo. Pareigūnai žino, kad per paskutinį pokalbį su drauge vaikinas jai pasakęs, jog „daugiau ji niekada jo nebepamatys“.
 
Policijos duomenimis, J.Šliachtecovas neišvyko atgal į Lietuvą, nors išeidamas iš namų pasiėmė pasą. Dingęs vaikinas yra apie 170 cm ūgio, trumpų rudų plaukų. Jis dažniausiai dėvi džinsus ir paprastus marškinėlius.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pro kalėjimą eina jauna mergina. Balsas iš lango:
– Panele, ką jus darysite 2020 metų lapkričio 18 dienos vakarą?