Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-06-02

Dingusios paauglės kūnas rastas Varėnos miške (atnaujinta)

  
Dingusios paauglės kūnas rastas Varėnos miške (atnaujinta)
© Facebook.com
Ugnės Rukuižaitės mama ir kiti artimieji iki paskutinės sekundės tikėjo, kad mergina gyva.
Įtariama, kad mergina nusinuodijo.

Prieš tris savaites dingusios paauglės Ugnės Rukuižaitės kūnas rastas Varėnos miške. Teigiama, kad apirūsį kūną rado praeiviai. Ant merginos kūno pirminės apžiūros metu smurto žymių nepastebėta.

Kaip pranešė portalas lrytas.lt, įtariama, kad mergina nusinuodijo.
Palaikai buvo ne miško gilumoje, o vos 50 m nuo kelio, kuriuo dažnai važiuoja daug žmonių mat jis veda link ežerų.
 
Kad tai dingusios merginos iš Vilniaus palaikai iš karto pasufleravo šalia rasti asmens dokumentai ir sąsiuvinis, kuriame – atsisveikinimo laiškas.
 
Ugnės mama teigė esanti sukrėsta žinios ir šiuo metu negali pasakyti, kokios aplinkybės galėjo nulemti tokį jos dukros pasirinkimą. 
 
Mergina puikiai mokėsi, nekonfliktavo su draugais ar šeimoje ir iki lemtingosios dingimo dienos niekada nebuvo bėgusi iš namų. 

"Tiesa" primena, kad mergina dingo Vilniuje. Paskutinį kartą artimieji su ja telefonu kalbėjo gegužės 13 d. Vėliau U. Rukuižaitės telefonas buvo išjungtas. Pareigūnai ilgai ieškojo dingusios paauglės. Paieškas organizavo ir artimieji, tačiau jokių pėdsakų iki trečiadienio vakaro jiems nepavyko aptikti. 
 
Nors tyrėjai ir tikrino visas įmanomas dingimo versijas, tačiau iš karto atmetė, kad mergina tapo smurto auka. Jie įtarė, kad paauglė savo noru pabėgo iš namų ir galėjo pakelti prieš save ranką. 
 
 
  

Žymos: Mirtis, savižudybė, Paauglė, palaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.