Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Delfi.lt ir Tiesa.com inf.   |   2012-05-25

D.Montvydas finale tikisi užsienyje gyvenančių lietuvių paramos (vaizdo klipas)

  
D.Montvydas finale tikisi užsienyje gyvenančių lietuvių paramos (vaizdo klipas) D.Montvydas antrajame pusfinalyje pateko tarp 10-ties geriausių atlikėjų.

Ketvirtadienio vakarą pasirodęs antrajame tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalyje mūsų šalies atstovas Donatas Montvydas pateko į finalą. Jis Baku „Crystal Hall“ arenoje šeštadienį pasirodys ketvirtasis.

Dar prieš pirmąją finalo repeticiją D. Montvydas, kalbėdamas su naujienų portalu DELFI, džiaugėsi savo sėkme ir sakė jaučiantis milžinišką tautiečių palaikymą, tačiau tuo pačiu apgailestavo, kad Lietuvoje gyvenantys jo gerbėjai balsuoti už jo pasirodymą finale negali.
Atlikėjas kreipiasi į Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Skandinavijoje, Ispanijoje, Vokietojoj ir kitose Europos šalyse gyvenančius tautiečius ir prašo jų paramos balsuojant finalo metu šeštadienį. Atlikėjas džiaugėsi, jog jo dalyvavimas „Eurovizijoje“ suvienijo lietuvius ir tiki, jog tautiečiai, gyvenantys užsienyje, nuo jo šeštadienio vakarą nenusisuks.
 
D. Montvydas penktadienį atsikėlė per pietus, mat po antrojo pusfinalio viešbučio restorane jo laukė lietuvių verslininkų vaišės. Vykdamas į „Crystal Hall“ areną D. Montvydas atskleidė, jog dalyvavimas „Eurovizijoje“ buvo viena didžiausių jo svajonių nuo ankstyvos vaikystės.
 
 

  

Žymos: Eurovizija, Donatas Montvydas, Azerbaidžanas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikystėje aš labai bijojau tamsos.
Dabar, kai ateina sąskaitos už elektrą, aš labiau bijau šviesos.