Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-09-02

Drąsiečiai vėl klausia: „Kur mergaitė?“

  
Drąsiečiai vėl klausia: „Kur mergaitė?“ Laimutė Stankūnaitė su dukra dalyvauja liudytojų apsaugos programoje

Prieš kelias savaites Laimutė Stankūnaitė pranešė, kad su dukra išvyksta gyventi į užsienį. Duodama interviu „Lietuvos ryto“ žurnalistei moteris atviravo, kad tikisi pradėti naują gyvenimą ir pamiršti iki šiol patirtą košmarą. Liudytojos apsaugos programa draudžia atskleisti, į kokią šalį vyks, todėl ji tegalėjo pasakyti tik tiek, kad kažkurioje kitoje šalyje mama ir jos dukra gaus naujas tapatybes ir niekas neturėtų sužinoti, kas jos tokios, iš kur atvyko ir ką praeityje teko išgyventi.

L. Stankūnaitė įsitikinusi, kad persikėlimas į kitą šalį – vienintelė galimybė pabandyti pradėti gyvenimą iš naujo, nes Lietuvoje jų tapatybės ir asmeninio gyvenimo detalės jau taip išviešintos, kad apie normalų gyvenimą čia nebūtų galima net svajoti.
Remdamiesi šia informacija sujudo „Drąsos kelio“ frakcija. Jos nariai suskubo pareikalauti informacijos apie L. Stankūnaitės dukrą. Prašymai suteikti informaciją įteikti Generaliniam prokurorui Dariui Valiui ir vaiko teisių apsaugos kontrolierei Aušrinei Burneikienei bei Socialinės apsaugos ministrei.
 
Frakcijos nariai įsitikinę, kad mergaitei gresia pavojus. Prieš savaitę jie viešai nuogąstavo, kad galbūt mergaitės jau seniai nebėra tarp gyvųjų.
 
  

Žymos: D.Kedžio istorija, Laimutė Stankūnaitė, Drąsius Kedys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras drabužių parduotuvėje klausia pardavėjo:

– Ar galiu pasimatuoti mėlyną kostiumą vitrinoje?

Pardavėjas:

– Ne, pone, jūs, kaip ir visi kiti, turite tai daryti matavimosi kabinoje.