Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, urm   |   2019-09-24

Dubline pristatytas Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022

  
Dubline pristatytas Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022
© urm

Rugsėjo 20 dieną Dubline vykusios „Kultūros nakties“ metu Lietuvos ambasada Airijoje kvietė susipažinti su Kaunu – Europos kultūros sostine 2022.

Lietuvos ambasadoje pristatyta Kauno gatvių tapyba ir tarpukario modernizmo architektūra, konceptualios menininkės ir iliustratorės Staselės Jakunskaitės paroda „INSIDEOUT“, Stasio Ušinsko lėlių filmas „Storulio sapnas“ bei Antano Šabaniausko muzika.
Renginio svečiams koncertavo dainininkas Eimantas Didžbalis ir saksofonininkas Darius Kodikas. Kauno miesto pristatymas parengtas kartu su „Kaunas In” ir su „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” projekto komanda.
 
Dublino „Kultūros nakties“ programoje taip pat pirmą kartą pristatyta lietuvių kalba. Europos Sąjungos komisijos atstovybėje Dubline surengtos lietuvių kalbos pamokos, susilaukusios itin didelio susidomėjimo.
  

Žymos: Kaunas, Kultūra, Europa, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šeimoje skandalas. Vyras apimtas nevilties ir nemato gyvenimo prasmės, tad stovi ant balkono krašto 15 aukšte ir ruošiasi nušokti. Į kambarį įeina žmona, greitai įvertina situaciją ir sako:
– Nors šiukšles paimtum.