Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-12-08

E. Dragūnas iš teismo sulaukė dar vienos baudos

  
E. Dragūnas iš teismo sulaukė dar vienos baudos E. Dragūnas per advokatą prisipažino kaltu.

Žinomam atlikėjui Egidijui Dragūnui už savavališką namo statybą, kai pažeisti esminiai projekto sprendiniai, penktadienį teismas skyrė 1,4 tūkstančio eurų baudą.

Vilniaus miesto apylinkės teismos teisėjas Valerijus Laušas sakė, kad atlikėjui, kuris per savo advokatą teismui pripažino kaltę ir išreiškė gailėjimąsi dėl pažeidimo, skyrė minimalią baudą. E. Dragūnui už šį pažeidimą grėsė bauda iki 3 tūkstančių eurų.
„Pripažinti Egidijų Dragūną kaltu padarius pažeidimą, protokole nurodytas aplinkybes patvirtino byloje esanti rašytinė medžiaga“, – sakė teisėjas.
 
E. Dragūnas nei bylos nagrinėjime, nei sprendimo paskelbime nedalyvavo. Nutarimas per 20 dienų dar gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.
 
Protokolą atlikėjui gegužę surašė Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos Vilniaus teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros departamentas. Protokole rašoma, kad buvo pakeistos laikančios konstrukcijos, statytas projekte nenumatytas priestatas, pakeista statinio vieta.
 
Jo advokatas yra sakęs, kad nebuvo padaryta jokių neigiamų pasekmių gamtai ir visuomenei ir tikisi mažesnės nei minimali baudos.
 
E. Dragūnas pripažįsta, kad buvo tam tikri nuokrypiai, tačiau noriu atkreipi teismo dėmesį, kad tokie nuokrypiai gali būti įteisinti", - teismui sakė atlikėjo advokatas K. Jokimas.
 
Spalio 30 dieną Vilniaus miesto apylinkės teismas E. Dragūną įpareigojo per pusmetį savo lėšomis nugriauti Pavilnių regioniniame parke esantį gyvenamąjį namą. Teisėjas Gintaras Pašvenskas panaikino savivaldybės išduotą leidimą ir paskelbė, kad detalusis planas prieštaravo Saugomų teritorijų įstatyme numatytiems atstumams, buvo labai išplėstas namo tūris. Šis sprendimas dar nėra įsiteisėjęs.
  

Žymos: Teismas, Egidijus Dragūnas, Bauda

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja Petriukas dviračiu ir šaukia:
– Mama, mama, žiūrėk, važiuoju be rankų!
Apsisuka ir vėl šaukia:
– Mama, mama, žiūrėk, važiuoju be dantų...