Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Dominykas Griežė   |   Tiesa.com, alfa.lt   |   2020-01-18

Emigranto neviltis: prieš išvykdamas iš Lietuvos pajūrio gyventojas pasmaugė savo šunis

  
Emigranto neviltis: prieš išvykdamas iš Lietuvos pajūrio gyventojas pasmaugė savo šunis
© pixabay asociatyvi nuotrauka

Į užsienį išvykti turėjęs pajūrio gyventojas Jonas N. neturėjo kam palikti dviejų laikytų šunų, todėl abu augintinius pasmaugė ir užkasė darže – tokia šokiruojanti istorija neseniai išnagrinėta Plungės apylinkės teisme. Baudžiamojon atsakomybėn patrauktas vyras tikino, kad taip pasielgė iš nevilties.

Bylos duomenimis, pajūrio gyventojas Jonas N. 2019 m. lapkričio 10 d. savo namų kieme smaugvirve uždusino du jam priklausiusius šunis ir užkasė juos savo darže.
Vėliau vyras visiškai pripažino savo kaltę ir paaiškino, kad taip pasielgė iš nevilties.
 
Apie nužudytus gyvūnus policija sužinojo kitą dieną po įvykdyto nusikaltimo – pareigūnams atvykus, Jonas N. pats atkasė šunų gaišenas. Nustatyta, kad šunų šeimininkas buvo blaivus.
 
Vyras teisėsaugai teigė, kad tą vakarą susipyko su žmona, su kuria tuo metu skyrėsi – sutuoktinė atsisakė prižiūrėti šunis, kol jis bus išvykęs į užsienį. Apklausta Jono N. sutuoktinė teigė, kad užmuštus šunis aptiko tą patį vakarą. Paklausus vyro, kodėl taip pasielgė, šis teigė, kad „palengvino jų dalią“.
 
Byla dėl žiauraus elgesio su gyvūnais išnagrinėta Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmuose. Teisėja šunų šeimininkui jau įsiteisėjusiu baudžiamuoju įsakymu skyrė 1,7 tūkst. euro baudą.
  

Žymos: Šunys, emigrantas, žiaurus elgesys su gyvūnais, augintiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu tiksliai žinai, kas kaltas, neišsiduok!