Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-03-15

Enrikas Daktaras atsisakė tėvo pavardės

  
Enrikas Daktaras atsisakė tėvo pavardės
© Kauno alėja Facebook nuotr.
Sūnus atsisakė tėvo pavardės
Teismas jam skyrė 1400 eurų baudą dėl nemokėtų mokesčių

Iki gyvos galvos nuteisto Henriko Daktaro sūnus Enrikas pasikeitė pavardę. Tačiau šie pokyčiai nuo problemų su teisėsauga negelbėjo. Iš problemų neišbrendančiam E. Daktarui teismas skyrė baudą dėl nemokėtų mokesčių.

Jau ir gerokai anksčiau girdėti Enriko planai keisti pavardę pagaliau virto realybe, - praneša LNK žinios. E. Daktaras nuo šiol yra Enrikas Doctor. Nustatyta, kad Enrikas Doctor, būdamas įmonės direktoriumi, nemokėjo mokesčių. Taigi, naujoji pavardė negelbėjo.
Teismas jam skyrė 1400 eurų baudą dėl nemokėtų mokesčių. Pats E. Doctor teismo sprendimo išklausyti neatvyko.
 
„Nesvarbu, ar žmogus teistas, ar neteistas, visi asmenys turi teisę kreiptis dėl pavardės pakeitimo. 2008 metais buvo panaikinta nuostata, kad teistas žmogus negali keisti pavardės. Nėra jokio tikslo. Turime gyventojų registrą, taip pat Vidaus reikalų ministerija turi savo duomenų bazes, visi duomenys yra kaupiami. Pavardės pakeitimo procedūra trunka iki dviejų mėnesių, arba žiūrint, kokią priežastį keičiant pavardę pasirenka. Tai gali trukti ir iki 20 darbo dienų“, - apie pavardės keitimo galimybes komentavo Vilniaus civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Ilona Jurgutienė.
 
ŠALTINIS: delfi.lt
 
 
 
  

Žymos: Šeima, mafija, enrikas daktaras, Henrikas Daktaras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****