Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-05-22

Garsus aktorius Antanas Šurna atgulė amžino poilsio

  
Garsus aktorius Antanas Šurna atgulė amžino poilsio Aktorius Antanas Šurna staiga mirė gegužės 19-ąją. (Jaunimo teatro nuotr.)

Menininkai ir garsaus aktoriaus Antano Šurnos talento gerbėjai ketvirtadienį turėjo paskutinę progą pareikšti jam pagarbą. Šią savaitę aktorius mirė staiga jį ištikus infarktui, pranešė didieji Lietuvos portalai.

 Jaunimo teatro aktorius atgulė Vilniaus Antakalnio kapinėse, Menininkų kalnelyje.
74 metų aktorius teatro scenoje ir kine sukūrė daugiau nei 50 vaidmenų. Daugiausiai jų buvo suvaidinti Jaunimo teatro scenoje. Šį teatrą aktorius vadino savo namais.
 
Visuomenėje aktorius ypač išgarsėjo ir išpopuliarėjo suvaidinęs seriale „Giminės“, kuriame vaidino Nepriklausomos Lietuvos verslininką Antaną Šeputį. Pats aktorius šį vaidmenį labai vertino ir brangino savo personažą. Jis yra prisipažinęs, kad net ir pasibaigus „Giminių“ serialui jį žmonės dar ilgai gatvėje šaukdavo Šepučiu. Ir tai jam didelis įvertinimas, pripažinimas.
 
Garsiausi aktoriaus vaidmenys – Herkus Mantas („Herkus Mantas“, rež. Marijonas Giedrys, 1972), Kaminskas („Riešutų duona“, rež. Arūnas Žebriūnas, 1977), tėvas („Moteris ir keturi jos vyrai“, rež. A.Puipa, 1983) bei kiti.
 
  

Žymos: Aktoriai, Lietuvos žvaigždės,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mano žmona angelas.


– Mano – irgi ne žmogus…