Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-08-21

Gelbėtojai nori skaudžiai bausti nedrausmingus poilsiautojus

  
Gelbėtojai nori skaudžiai bausti nedrausmingus poilsiautojus
© Wikimedia.org
Gali būti, kad draudimų nepaisančius poilsiautojus, baus šimtus eurų siekiančiomis baudomis.

Geriate alkoholį ne kavinėje, traukiate cigaretės dūmą specialiai nepažymėtoje vietoje ir dūkstate su šuniu? Jeigu visa tai vyksta Lietuvos paplūdimyje prie Baltijos jūros, greičiausiai būsite nubaustas simboline 3 eurų bauda, nes tai daryti pliaže draudžiama.

Tiesa, nuo jau kitų metų šie malonumai gali atsieiti gerokai brangiau.
Pasak gelbėtojų, mažos baudos neskatina poilsiautojų pasitaisyti ir paisyti draudimų, todėl Palangos gelbėtojų tarnybos vadovas Jonas Pirožnikas pasiūlė Klaipėdos savivaldybei ir Seimui įteisinti gerokai didesnes baudas, rašė laikraštis „Lietuvos žinios“, kurį citavo delfi.lt.
 
Jeigu įstatymai būtų pakeisti, nuo kitų metų vasaros mažiausia bauda, nusižengusiems pirmą kartą, už minėtus ir kitus pažeidimus, siektų 100 eurų, o už pakartotinį nusižengimą piniginė patuštėtų net 300 eurų.
 
J. Pirožnikas įsitikinęs, kad didelės baudos iš esmės pakeistų situaciją ir gelbėtojams nereikėtų gaišti laiko su nedrausmingais poilsiautojais.
 
Labiausiai gelbėtojai skundžiasi alkoholį pamėgusiais poilsiautojais, kurie ne tik kelia triukšmą ir trukdo kitiems ilsėtis, bet ir drąsiai neria į bangas net ir tuomet, kai jūroje maudytis draudžiama. Tokios maudynės neretai baigiasi tragiškai.
 
 
  

Žymos: Baltijos jūra, Baudos, poilsiautojai, Paplūdymys, gelbėtojai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ką daro lietuvis, kai Lietuvos futbolo rinktinė tampa Europos čempione?
Išjungia kompiuterinį žaidimą ir eina miegoti.