Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-09-04

Girtas vilkiko vairuotojas užmušė 20-metę policininkę

  
Girtas vilkiko vairuotojas užmušė 20-metę policininkę Mergina policijoje dirbo vos daugiau kaip mėnesį.

Penktadienio naktį, apie 2.30 val. Radviliškio mieste, tarnybos metu, pravažiuojančio vilkiko buvo parblokšta ir žuvo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos Patrulių būrio patrulė.

Šiaulių apskrities policija informavo, kad pareigūnė su kolega stabdė ir tikrino nuo Panevėžio pusės į Radviliškio miestą įvažiuojančias transporto priemones. Ties V. Landsbergio - Žemkalnio ir Žalgirio g. sankryža, tikrinant sustabdytų „Ford Focus“ ir „Audi“ automobilių vairuotojų dokumentus, pro šalį važiavęs vilkikas „Daf“ kliudė pareigūnę ir nesustojęs nuvažiavo.
Vilkiką, Radviliškio mieste, Šiaulių gatvėje, apie 900 metrų nuo įvykio vietos, sustabdė kitas patrulių ekipažas. Atvykę medikai, konstatavo pareigūnės mirtį.
 
Vilkiko vairuotojui, 39-ių metų Pakruojo rajono gyventojui, alkoholio matuokliu buvo nustatytas 2,01 promilės girtumas. Radviliškio ligoninėje, išsamesnei ekspertizei atlikti iš vairuotojo paimtas kraujas. Vilkiko vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
 
Žuvusi 20-metė pareigūnė darbą policijoje buvo pradėjusi šių metų liepos 24 d.
 
Dėl įvykio Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas nutraukė komandiruotę Latvijoje ir išskubėjo į Šiaulius.
 
Visa Lietuvos policijos bendruomenė reiškia nuoširdžią užuojautą žuvusios pareigūnės artimiesiems.
 
  

Žymos: Nelaimė, Lietuvos policija, girtas vairuotojas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris, nusėta mėlynėmis, ateina pas šeimos gydytoją ir pasakoja, kad ją sumušė vyras. Gydytojas stebisi: „Aš maniau, kad jis išvykęs“. Moteris: „Aš irgi maniau“.