Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-07-28

„Globali Lietuva“ - jūsų teismui

  
„Globali Lietuva“ - jūsų teismui
© L.Jakučionio nuotr.

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skelbia viešą „Globalios Lietuvos“ kūrimo strategijos projekto aptarimą ir kviečia jame dalyvauti Lietuvos visuomenę, užsienio lietuvių bendruomenes bei organizacijas.

„Globali Lietuva“ – lietuvių tautos dalies užsienyje ir Lietuvos valstybės ryšio, pagrįsto pagarba ir partneryste, išlaikymo strateginis planas, rašoma ministerijos pranešime. Minėto plano tikslas – globalioje erdvėje sudaryti sąlygas ir sukurti prielaidas stiprinti lietuvišką tapatybę.
Šia strategija taip pat siekiama sudaryti sąlygas užsienio lietuviams įsitraukti į Lietuvos politinį, ekonominį, kultūrinį ir visuomeninį gyvenimą, prisidėti prie Lietuvos gerovės, pažangos ir nacionalinių interesų plėtros.
 
„Globalios Lietuvos“ kūrimo strategijos projektą, kuriuo įgyvendinamos Lietuvos Vyriausybės programinės nuostatos, rengia tarpžinybinė darbo grupė, kurią sudaro valstybės institucijų ir Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovai. Darbo grupės veiklą koordinuoja Užsienio reikalų ministerija (URM).
 
Pastabas ir siūlymus dėl „Globalios Lietuvos“ kūrimo strategijos projekto URM kviečiame teikti iki rugsėjo 24 dienos čia. Įdomiausi pasiūlymai ir pastabos bus skelbiami Užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi du bičiuliai:
– Ką darytum, jei dykumoje sutiktum nuodingą gyvatę?
– Aš ją nušaučiau.
– O jei neturėtum šautuvo?
– Aš ją nudurčiau.
– O jei neturėtum peilio?
– Klausyk, kieno tu pusėje: mano ar gyvatės?