Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   VSAT   |   2017-09-25

Į lėktuvą neįleistą girtutėlį lietuvį teko raminti antrankiais

  
Į lėktuvą neįleistą girtutėlį lietuvį teko raminti antrankiais
© pixabay nuotr.
Iššaukiančiai ir agresyviai besielgusį lietuvį teko surakinti antrankiais.
Vyras sunkiai orientavosi aplinkoje, triukšmavo ir griuvinėjo ant grindų

Savaitgalį iš Palangos į Glazgą ketinęs skristi Lietuvos pilietis buvo toks girtas, kad griuvinėjo išvykimo salėje, tačiau sugebėjo kelti sumaištį, tad jam teko uždėti antrankius, o vietoj skrydžio laukė areštinė.

Prieš pat vidurnaktį Palangos oro uoste budėję VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai išvykimo salėje pastebėjo sumaištį keliantį galimai neblaivų vyrą.
Reisu į Glazgą turėjęs vykti 25 metų lietuvis, kurio nuolatinė gyvenamoji vieta deklaruota Jungtinėje Karalystėje, sunkiai orientavosi aplinkoje, triukšmavo ir griuvinėjo ant grindų.
 
Į tarnybines patalpas atvesdintas vyras nepaisė uniformuotų pasieniečių reikalavimų nusiraminti. Iššaukiančiai ir agresyviai besielgusį lietuvį VSAT pareigūnams teko surakinti antrankiais.
 
Paaiškėjo, kad keleivis gerokai padaugino alkoholinių gėrimų – jam nustatytas 2,33 promilių girtumas. Potencialią grėsmę skrydžio saugumui kėlęs triukšmadarys nebuvo priimtas į orlaivio saloną.
 
Vyrą pasieniečiai perdavė kolegoms iš Palangos policijos.
 
  

Žymos: palangos oro uostas, Neblaivus keleivis, kelionės lėktuvu

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...