Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-03

Į Lietuvą grąžintas ankstų rytą iš Kauno išskridęs „Ryanair” lėktuvas

  
Į Lietuvą grąžintas ankstų rytą iš Kauno išskridęs „Ryanair” lėktuvas
© Flickr nuotr.
Į Britaniją skridusiam lėktuvui teko grįžti į Kauną.

Lietuvos spauda pranešė, kad trečiadienį ryte grąžintas iš Kauno išskridęs pigių avialinijų „Ryanair” orlaivis. Tai – labai neįprasta.

06:40 val. Lietuvos laiku pakilęs „Ryanair” lėktuvas, 07:20 val. Anglijos laiku turėjęs leistis Didžiosios Britanijos oro uoste, netikėtai pasuko atgal.
Apie šį incidentą portalo kaunas.kasvyksta.lt redakcijai pranešė skaitytojas.
 
Lietuvos oro uostų komunikacijos atstovas patvirtino, kad skrydis buvo grąžintas į Kauną, tačiau daugiau informacijos suteikti negalėjo.
 
Kauno greitosios pagalbos tarnyba bei policijos pareigūnai teigė, kad iškvietimo į Kauno oro uostą ryte negavo, todėl labiausiai tikėtina, kad lėktuve pastebėtas gedimas.
 
 
  

Žymos: Ryanair, Pigūs skrydžiai, Lėktuvai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“