Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2017-06-09

I. Strazdauskaitės byloje – dar daugiau įtariamųjų

  
I. Strazdauskaitės byloje – dar daugiau įtariamųjų I. Strazdauskaitės istorija sukrėtė Lietuvą.
Šiandien yra daugiau nei 6 įtariamieji, kiek – negalime atskleisti

Praėjus trims mėnesiams nuo Ievos Strazdauskaitės nužudymo aiškėja, kad prie šio Lietuvą sukrėtusio nusikaltimo prisidėjo daugiau žmonių nei suimti įtariamieji.

Šią savaitę Vilniaus miesto apylinkės teismas leido dar trims mėnesiams pratęsti pagrindinių 4 įtariamųjų suėmimą. Keturi jauni vyrai buvo sulaikyti nuo merginos nužudymo nepraėjus nė savaitei, jiems pareikšti įtarimai dėl žmogžudystės, plėšimu, neteisėtu laisvės atėmimu.
Bylos tyrimą kontroliuojantis prokuroras Gintas Ivanauskas penktadienį Lietuvos žiniasklaidai sakė, kad nuo to laiko buvo suimti dar du asmenys, kurie netrukus buvo paleisti. Tačiau su nusikaltimu siejama dar daugiau asmenų.
 
„Šiandien yra daugiau nei 6 įtariamieji, kiek – negalime atskleisti, tai pakenktų tyrimui šioje stadijoje. Galiu pasakyti, kad dėl nužudymo įtarimai pareikšti 3 asmenims“, – sakė prokuroras.
 
Anot jo, kartu tiriamas ir kitas panašus nusikaltimas, įvykdytas 2015 metų pavasarį, kai imitavus avariją iš Latvijos piliečio atimtas naujas „Volkswagen Passat“ automobilis.
 
I. Strazdauskaitė užpulta automagistralėje Vilnius-Klaipėda šių metų kovo 5-osios pavakarę. Avariją inscenizavę nusikaltėliai nežymiai kliudė jos vairuojamą prabangų automobilį „Audi A7“ siekdami jį pagrobti, o 26 metų merginą netrukus itin žiauriu būdu nužudė ir kūną užkasė miške.
 
Įtariamieji sulaikyti praėjus kelioms dienoms po nusikaltimo.
 
  

Žymos: Nužudymas, Įtariamieji, Ieva Strazdauskaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Lietuviška statistika: 10 lietuvių, iš jų 6 depresijoje, 4 Anglijoje.