Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-07-09

Internetas piktinasi: Lietuvoje keleivių kontrolė išrašė baudą šešiametei (video)

  
Internetas piktinasi: Lietuvoje keleivių kontrolė išrašė baudą šešiametei (video)
© Asmeninio arch. nuotr.
Keleivių kontrolės elgesys sukėlė visuomenės pasipiktinimą.

Daugybės komentarų ir pasidalijimų sulaukęs, įkeltas įrašas nepalieka abejingų. Lietuviai visame pasaulyje piktinasi keleivių kontrolierės abejingumu, kuri šešiametei mergaitei išrašė baudą net pateikus asmens pažymėjimo kortelės nuotrauką.

Istorija pirmadienį jau pasidalino daugiau nei 10 tūkst. feisbuko vartotojų.
„Šiandien susidūriau su labai nemalonia situacija. Apie 11 val. Pakruojo autobusų stotyje įsėdau į autobusą maršrutu Klaipėda–Biržai.
 
Vykome kartu su anūke. Mergaitei vasario 9 d. sukako šešeri. Nemokamai, be bilieto galima važiuoti su vaiku viešuoju transportu iki 7 metų. Deja, prie savęs neturėjau asmens liudijančio dokumento. Tik nuotrauką telefone su jos tapatybės kortele. Vis tiek pirkau bilietą už pusę kainos.
 
Žmogiškai pakalbėjusi su vairuotoju, įrodydama, kad mergaitei tik šešeri, mums leido važiuoti.
 
Netrukus sustojus kitoje stotelėje, įlipusi kontrolierė neprisistatė. Parodžiau, kaip priklauso, bilietus. Tačiau prie mūsų prikibo, nes neturime dokumento popierinio varianto.
 
Ne tik prikibo, bet negražiai vadino, užgauliojo, išrašė baudą, grasino. Taip pat sakė, kad neišgalėsime susimokėti baudos. Tačiau tai ne viskas. Esu neįgali, todėl moters elgesys privertė išgerti raminamųjų. Jau nekalbu apie tai, kaip moteris stumdė mane visų autobuse žmonių akivaizdoje, pažemino, aprėkė, išgąsdino anūkėlę.
 
Be to, užlaikė autobusą 12 minučių.
Žinoma, galbūt esame šiek tiek kalti patys, kad neturėjau mergaitės dokumento, o tik nuotrauką. Tačiau atsiprašau, ar taip mandagu?
 
Moralas tas, kad labai gaila, kai be šlykščių žodžių jau neapsieinama. Suaugęs žmogus be gėdos jausmo. Suprantama, dirba savo darbą, tačiau, manau, galima ir gražiau. Toks žmogus negali dirbti tokio darbo.
Be to, labai esu dėkinga vairuotojui, kurio vardo, gaila, nesužinojau. Labai ačiū už palaikymą, supratingumą.
 
Draugai, dalykimės ir būkite budrūs. Pasiimkite visus dokumentus, nes būsite išdergti visų akivaizdoje.“
 
 
 
 
  

Žymos: Video, Lietuva, Keleivių kontrolė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.