Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-03-24

Ir vėl grasinta susprogdinti oro uostą ir kitus objektus

  
Ir vėl grasinta susprogdinti oro uostą ir kitus objektus Per dvi savaites Vilniaus oro uostą grasinta susprogdinti du kartus.
Gavę skambutį apie bombą oro uoste, ten sugužėjo didelės pareigūnų pajėgos.

Šalies specialiąsias tarnybas ant kojų jau ne pirmą kartą per pastarąsias savaites kelia įvairius pastatus neva užminavę žmonės. Šią savaitę policija ir vėl gavo pranešimų, kad užminuotas Vilniaus tarptautinis oro uostas ir vienas vaikų darželis, esantis Vilniuje.

Tiesa, pareigūnai nedelsdami nuvyko tik į vaikų darželį, mat apie tai, kad grėsmės oro uostui nėra, jie įsitikino labai greitai. Skambinęs žmogus teigė, kad ant pakilimo tako yra sprogmuo, o jis neva mato peiliu ginkluotą vyrą besiblaškantį po oro uostą Vilniuje, tačiau skambinantysis buvo Klaipėdoje. Tai pavyko nustatyti indentifikuojant skambinančiojo buvimo vietą.
Tad šį kartą oro uosto darbas sutrikdytas nebuvo. Kitokia situacija buvo susiklosčiusi praėjusios savaitės savaitgalį. Gavę skambutį apie bombą oro uoste, ten sugužėjo didelės pareigūnų pajėgos. Buvo atidėti skrydžiai, nepriimami lėktuvai, evakuoti žmonės.
 
Vaikų darželio teritoriją operatyviai patikrino Mobilios kuopos pareigūnai. Jei jokių sprogmenų ar kitų įtartinų daiktų nei darželio teritorijoje nei šalia, neaptiko.
 
Policija praėjusios savaitės grasintoją surado.
 
Lietuvos respublikos Baudžiamajame kodekse numatoma, kad:
 
1. Tas, kas melagingai pranešė ar paskleidė žinią apie visuomenei gresiantį pavojų arba didelę nelaimę, jeigu dėl to kilo žmonių sumaištis ar buvo padaryta didelės turtinės žalos, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
 
2. Tas, kas melagingai pranešė ar paskleidė žinią apie visuomenei gresiantį pavojų arba didelę nelaimę, jeigu dėl to buvo iškviestos specialios tarnybos, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu.
 
 
  

Žymos: Terorizmas, Bomba

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas išprievartavo merginą. Pasodino abudu. Policininką už išprievartavimą, merginą – už pasipriešinimą pareigūnui.