Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2014-01-06

Iš depresijos ir alkoholizmo atgal į Seimą

  
Iš depresijos ir alkoholizmo atgal į Seimą Seimo narys Egidijus Vareikis nedarbingas buvo nuo rugsėjo mėnesio.

Depresija ir problemos dėl alkoholio. Tokias ligas gydė ir į socialaus žmogaus gyvenimą nuo rugsėjo bandėį sugrįžti Seimo narys Egidijus Vareikis. Dar neseniai politikas tiksliai negalėjo atsakyti, kada grįš į darbus, bet po švenčių jis grįžo į Seimą.

 Seimūnas nedarbingumo pažymėjimą turėjo nuo rugsėjo 10 d. iki gruodžio 23-osios.
Pats E. Vareikis žiniasklaidai teigė, kad jis grūmėsi su gilia depresija, o tai sunki liga, kuri greitai nepaleidžia. Seimo narys tvirtino, kad dabar jaučiasi gerai, sveikas ir pasikeitęs.Vyras tikisi, kad praeityje jį kamavusios problemos neapkartins gyvenimo ateityje.
 
“Tiesa” anksčiau rašė apie E. Vareikio problemas su teisėsauga, kai jis praėjusiais metais būdamas neblaivus pakėlė ranką pries žmoną. Buvo iškviesta policija, kuri turėjo tramdyti akresyviai nusiteikusį seimo narį. Sutuoktiniai susitaikė, o jo žmona tuomet žiniasklaidai teigė ant savo nepykstanti, o jo gailinti ir stengsis padėti nugalėti akoholizmą.
 
Vėliau į E. Vareikio paieškas leidosi jo šeimos nariai ir policija, kai jis laiku negrįžo iš Romoje vykusios konferencijos. Tiesa, seimo nariui sunkiai tuomet sekėsi išskristi ir iš Lietuvos. Jis buvo pastebėtas ir keistai besielgiantis nufotografuotas dar Vilniaus oro uoste. Buvo įtariama, kad E. Vareikis neblaivus ir dėl to neįleistas į lėktuvą, o vėliau negrįžo suplanuotu laiku iš Italijos sostinės. Tačiau po kelių dienų paieškų jis atsirado. Po šios kelionės E. Vareikis viešai pripažino savo problemas ir pradėjo gydytis.
 
  

Žymos: Politika, Lietuvos Seimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Traukinyje, vėluojančiame visą valandą, konduktorius reikalauja keleivio bilieto. Keleivis pasipiktinęs:
- Kodėl aš jums turėčiau rodyti bilietą? Pagal tvarkaraštį aš jau namuose!